Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Vorstin
Hilversum
Theater Aan de Slinger
Houten
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
00:00
Podium Vlieland
Vlieland
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater PePijn
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Scheldetheater
Terneuzen
00:00
C.C. De Pas
Heesch
Wilminktheater
Enschede
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Posttheater
Arnhem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Diligentia
Den Haag
Theater de Speeldoos
Baarn
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Meenthe
Steenwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Cultuurschuur
Monster
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Nieuwe Kolk
Assen
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Theater De Omval
Diemen
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Meervaart
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Maaspoort
Venlo
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Kunstgreep
Oostzaan
Flint
Amersfoort
De Zwaan
Uitgeest
Theater de Mythe
Goes
De Kattendans
Bergeijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Musiater
Zevenaar
S.C.C. De Enck
Oirschot
Posttheater
Arnhem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Agora Theater Druten
Druten
De Boodschap
Rijen
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Maaspoort
Venlo
Posttheater
Arnhem
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Schaffelaartheater
Barneveld
C.C. De Kimpel
Bilzen
De Skâns
Gorredijk
Gryphus
Vierlingsbeek
Spant!
Bussum
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Beun
Heiloo
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
C.C. De Kruisboog
Tienen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Sneek
Sneek
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Junushoff Theater
Wageningen
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
van Beresteyn
Veendam
Drommedaris
Enkhuizen
donderdag 24 januari 2019
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Claudia de Breij - Nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Aan de Slinger, Houten
19:00
Didier Super
Koninklijk Circus, Brussel
00:00
Fabian Franciscus - Vlafeest
Podium Vlieland, Vlieland
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater 't Speelhuis, Helmond
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater PePijn, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Parktheater, Eindhoven
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Kom, Nieuwegein
Jeroen van Merwijk - Lucky
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Odeon, Zwolle
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Maartje & Kine - Vibrato
Scheldetheater, Terneuzen
00:00
Marco Lopes - Moedt
C.C. De Pas, Heesch
Martijn Koning - Koning van de dieren
Wilminktheater, Enschede
Matroesjka - Brainwash
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Posttheater, Arnhem
Murth Mossel - Pauwer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Nathalie Baartman - Breek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Patrick Laureij
Diligentia, Den Haag
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Speeldoos, Baarn
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Meenthe, Steenwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Leidse Schouwburg, Leiden
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Cultuurschuur, Monster
20:30
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Nieuwe Kolk, Assen
René van Meurs - Ik beloof niks
Posthuis Theater, Heerenveen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Willem, Papendrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Leest, Waalwijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Stoep, Spijkenisse
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
vrijdag 25 januari 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Podium Hoge Woerd, De Meern
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Omval, Diemen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Blind Date Cabaret
Meervaart, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Cabaretvoorstelling Nationaal Theaterweekend
De Maaspoort, Venlo
Claudia de Breij - Nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kunstgreep, Oostzaan
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Flint, Amersfoort
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
De Zwaan, Uitgeest
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Mythe, Goes
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kattendans, Bergeijk
Freek de Jonge - De Suppoost
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Het Musiater, Zevenaar
Henry van Loon - Onze Henry
S.C.C. De Enck, Oirschot
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Posttheater, Arnhem
Jan Beuving - Rotatie
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jeroen van Merwijk - Lucky
Agora Theater Druten, Druten
Johan Goossens - Vlam
De Boodschap, Rijen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Katinka Polderman
De Maaspoort, Venlo
Kiki Schippers - Waar
Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Louise Korthals - Alles is er
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Maartje & Kine - Vibrato
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Matroesjka - Brainwash
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Nathalie Baartman - Breek
Theater PePijn, Den Haag
Patrick Laureij
Diligentia, Den Haag
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schaffelaartheater, Barneveld
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. De Kimpel, Bilzen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Skâns, Gorredijk
Rayen Panday - Fenomeen
Gryphus, Vierlingsbeek
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Spant!, Bussum
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Lievekamp, Oss
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Willem, Papendrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Beun, Heiloo
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Ogterop, Meppel
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Chassé Theater, Breda
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Kruisboog, Tienen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Veste, Delft
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Sneek, Sneek
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater RhederArt, Dieren
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Junushoff Theater, Wageningen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
zaterdag 26 januari 2019
Ali B - Koorts
van Beresteyn, Veendam
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Drommedaris, Enkhuizen