Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TOP
Bemmel
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Omval
Diemen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
S.C.C. Zuidhorn
Zuidhorn
Posttheater
Arnhem
00:00
Posthuis Theater
Heerenveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kulturhus Holten
Holten
Junushoff Theater
Wageningen
Het Klooster
Woerden
Fransche School Culemborg
Culemborg
00:00
De Weijer
Boxmeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
15:00
Puddingfabriek
Groningen
00:00
Leidse Schouwburg
Leiden
14:00
Grand Theatre
Groningen
15:00
Grand Theatre
Groningen
17:00
Grand Theatre
Groningen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Beun
Heiloo
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schuur
Haarlem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Boom Chicago
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Theater De Veste
Delft
Theater De Omval
Diemen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Het spectrum
Schijndel
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Wilminktheater
Enschede
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater Idea
Soest
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
Munttheater
Weert
20:30
Metropool
Hengelo
Lindenberg Theater
Nijmegen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
zaterdag 05 oktober 2019
Nathalie Baartman - Breek
TOP, Bemmel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater De Winsinghhof, Roden
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater De Omval, Diemen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Leest, Waalwijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Lenette van Dongen - Paradijskleier
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Howard Komproe
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Urbanus
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
S.C.C. Zuidhorn, Zuidhorn
Best of... Ton Kas
Posttheater, Arnhem
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Posthuis Theater, Heerenveen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Kulturhus Holten, Holten
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Junushoff Theater, Wageningen
De Patrizanen - Het leven an sich
Het Klooster, Woerden
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Fransche School Culemborg, Culemborg
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Weijer, Boxmeer
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kattendans, Bergeijk
Sara Kroos - Verte
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
20:15
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zondag 06 oktober 2019
15:00
Tex de Wit
Puddingfabriek, Groningen
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Leidse Schouwburg, Leiden
14:00
Jörgen Raymann
Grand Theatre, Groningen
15:00
Jörgen Raymann
Grand Theatre, Groningen
17:00
Jörgen Raymann
Grand Theatre, Groningen
maandag 07 oktober 2019
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 08 oktober 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Wilminktheater, Enschede
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Schalm, Veldhoven
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Beun, Heiloo
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Hehobros
Schuur, Haarlem
20:00
Youp van 't Hek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jen Kirkman
Boom Chicago, Amsterdam
woensdag 09 oktober 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Wilminktheater, Enschede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater Hof 88, Almelo
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater De Veste, Delft
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater De Omval, Diemen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Youp van 't Hek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg de Lawei, Drachten
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Posttheater, Arnhem
Best of... Ton Kas
Parktheater, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het spectrum, Schijndel
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Agora Theater Druten, Druten
donderdag 10 oktober 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Wilminktheater, Enschede
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater Ludens, Voorburg
20:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Idea, Soest
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater De Veste, Delft
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Hehobros
Theater Concordia, Enschede
20:00
Urbanus
Theater 't Speelhuis, Helmond
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Best of... Ton Kas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
De Patrizanen - Het leven an sich
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Arie en Silvester - WIE?!
Posttheater, Arnhem
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Podium Boxtel, Boxtel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Munttheater, Weert
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
Lebbis - De Ervaring
Lindenberg Theater, Nijmegen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Enge Buren - BASTA!
Het Veur Theater, Leidschendam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Henry van Loon - Onze Henry
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Ronald Snijders (cabaretier)
Comedy Club Haug, Rotterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Chassé Theater, Breda
20:30
Fred van Leer - Leer van Fred Live
C.C. Martien van Doorne, Deurne