Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Koninklijk Circus
Brussel
19:30
La Madeleine
Brussel
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Markant Uden
Uden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Chassé Theater
Breda
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
22:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
De Domijnen
Sittard
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Markant Uden
Uden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Odeon
Zwolle
19:45
Simplon
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Sportpaleis
Antwerpen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Koornbeurs
Franeker
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Chassé Theater
Breda
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Harmonie
Leeuwarden
12:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Markant Uden
Uden
Meervaart
Amsterdam
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Orpheus
Apeldoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Venray
Venray
Sportpaleis
Antwerpen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theaterpand Weesp
Weesp
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
De Toegift
Den Hoorn
Dok6
Panningen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Maaspodium
Rotterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Musis
Arnhem
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Orpheus
Apeldoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
De Bakkerij
Castricum
15:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Comedy Club Haug
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
dinsdag 28 mei 2019
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Guillermo Guiz
Koninklijk Circus, Brussel
19:30
Louis C.K.
La Madeleine, Brussel
Martijn Koning - Koning van de dieren
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Markant Uden, Uden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Louise Korthals - Alles is er
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Het Park, Hoorn
De Partizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater 't Speelhuis, Helmond
woensdag 29 mei 2019
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Kommil Foo - Oogst
Chassé Theater, Breda
20:00
Louis C.K.
Comedy Club Haug, Rotterdam
22:30
Louis C.K.
Comedy Club Haug, Rotterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Domijnen, Sittard
De Partizanen - Het leven an sich
De Harmonie, Leeuwarden
Emilio Guzman - Kom dan!
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Maagd, Bergen op Zoom
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Flint, Amersfoort
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Markant Uden, Uden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Het Park, Hoorn
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Odeon, Zwolle
19:45
Adam Fields / Jeroen Pater
Simplon, Groningen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Patrick Laureij
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Lievekamp, Oss
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Purmaryn, Purmerend
donderdag 30 mei 2019
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Sportpaleis, Antwerpen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Griffioen, Amstelveen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Koornbeurs, Franeker
vrijdag 31 mei 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Chassé Theater, Breda
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Louise Korthals - Alles is er
De Harmonie, Leeuwarden
12:30
Lunchpauzeverhalen - Nina Weijers
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Markant Uden, Uden
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Meervaart, Amsterdam
21:00
Vrijdag & Sandifort - Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Orpheus, Apeldoorn
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Thomas Smith - De jaren van verstand
Parktheater, Eindhoven
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Helligen Hendrik - Oald Zeer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Venray, Venray
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Sportpaleis, Antwerpen
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
De Partizanen - Het leven an sich
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan de Schie, Schiedam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Purmaryn, Purmerend
Dolf Jansen - Bijna
Theaterpand Weesp, Weesp
zaterdag 01 juni 2019
Martijn Koning - Koning van de dieren
Chassé Theater, Breda
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Toegift, Den Hoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Dok6, Panningen
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Deng Boy / Funny Breotha’s
Maaspodium, Rotterdam
20:15
Louise Korthals - Alles is er
Meervaart, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Musis, Arnhem
20:30
Eva Crutzen - Opslaan Als
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Orpheus, Apeldoorn
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Film: L'invitation
PlusEtage, Baarle-Nassau
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Amphion, Doetinchem
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Het Park, Hoorn
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 02 juni 2019
20:00
Judah Friedlander
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
ManCo bij De Bakkerij
De Bakkerij, Castricum
15:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Nasrdin Dchar - Ja
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
BNNVARA Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2019
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 03 juni 2019
Judah Friedlander
Comedy Club Haug, Rotterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Leidse Schouwburg, Leiden