Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Theater Idea
Soest
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
Werftheater
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Hofman
Utrecht
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
C.C. De Pas
Heesch
Theater De Boerderij
Huizen
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Werftheater
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Dok6
Panningen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Omval
Diemen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Diligentia
Den Haag
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
DNK
Assen
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater 't Pand
Gorinchem
Het spectrum
Schijndel
20:00
De Horst
Venhorst
Cultuurcentrum GO
Leerdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Dok6
Panningen
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Kulturhus Holten
Holten
Theater De Omval
Diemen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
DiamantTheater
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater Hof 88
Almelo
00:00
De Cammeleur
Dongen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Machinist
Rotterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
20:00
Theater het Hof
Arnhem
20:00
Toomler Theater
Amsterdam
15:30
Theater Mozaïek
Zuidlaren
14:00
Sociëteit Vereeniging
Haarlem
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Het Park
Hoorn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Schuur
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Werftheater
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Omval
Diemen
Theater De Lievekamp
Oss
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Het Klooster
Woerden
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:30
Hofman
Utrecht
00:00
Theater Hof 88
Almelo
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Theater De Veste
Delft
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
woensdag 18 september 2019
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater Idea, Soest
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Werftheater, Utrecht
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Utrecht Laughs: Open Mic, Comedy Night
Hofman, Utrecht
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
donderdag 19 september 2019
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Best of... Ton Kas
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Brigitte Kaandorp
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. De Pas, Heesch
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater De Boerderij, Huizen
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater PePijn, Den Haag
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Werftheater, Utrecht
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Urbanus
Dok6, Panningen
vrijdag 20 september 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg de Lawei, Drachten
Best of... Ton Kas
Theater De Omval, Diemen
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Diligentia, Den Haag
20:00
De Lama's
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Meervaart, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Freek de Jonge - De Canon
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Het Diekhuus, Middelharnis
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Jan Beuving - Rotatie
DNK, Assen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater PePijn, Den Haag
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater 't Pand, Gorinchem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Het spectrum, Schijndel
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Horst, Venhorst
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Urbanus
Dok6, Panningen
20:30
Xarah von den Vielenregen
Blue Collar Hotel, Eindhoven
zaterdag 21 september 2019
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
Kulturhus Holten, Holten
Best of... Ton Kas
Theater De Omval, Diemen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater De Leest, Waalwijk
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Fabian Franciscus - VLAFEEST
DiamantTheater, Den Haag
20:00
Freek de Jonge - De Canon
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater Hof 88, Almelo
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
De Cammeleur, Dongen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Smeltkroes, Maarheeze
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Pieter Jouke / Tim Hartog
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
Sara Kroos - Verte
Theater de Griffioen, Amstelveen
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Machinist, Rotterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
zondag 22 september 2019
20:00
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Verbeelding, Purmerend
20:00
DJ Paulus / President Obonjo / Rogier Kahlmann
Theater het Hof, Arnhem
20:00
Echt Gebeurd
Toomler Theater, Amsterdam
15:30
Hans Kazàn / Steven Kazàn
Theater Mozaïek, Zuidlaren
14:00
Mylou Frencken
Sociëteit Vereeniging, Haarlem
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
maandag 23 september 2019
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Theater 't Speelhuis, Helmond
dinsdag 24 september 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Het Park, Hoorn
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Schuur, Haarlem
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parktheater, Eindhoven
22:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:15
Theo Von
Meervaart, Amsterdam
woensdag 25 september 2019
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Werftheater, Utrecht
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Werftheater, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Cabarestafette
De Maaspoort, Venlo
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater PePijn, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Omval, Diemen
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Lievekamp, Oss
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Het Klooster, Woerden
20:00
Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Bellevue, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parktheater, Eindhoven
20:30
Utrecht Lacht: Open Mic, Comedy Night
Hofman, Utrecht
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater Hof 88, Almelo
donderdag 26 september 2019
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
De Kleine Willem, Enschede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Veste, Delft
Best of... Ton Kas
Podium Hoge Woerd, De Meern
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
De Lama's
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Bellevue, Amsterdam