Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
C.C. De Bunder
Moorslede
20:30
De Maaspoort
Venlo
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
19:30
Theater De Willem
Papendrecht
C.C. Westrand
Dilbeek
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Meervaart
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Gooiland
Hilversum
Theater Ludens
Voorburg
Podium Mozaiek
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Posttheater
Arnhem
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Sportpaleis
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Schuur
Haarlem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:30
Wilminktheater
Enschede
Ahoy
Rotterdam
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Meervaart
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Markant Uden
Uden
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:30
DeLaMar
Amsterdam
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Chassé Theater
Breda
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Parktheater
Eindhoven
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Ins Blau
Leiden
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Venray
Venray
19:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
Flint
Amersfoort
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Diligentia
Den Haag
Prinsenhof
Best
23:00
Meervaart
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
C.C. 't Vondel
Halle
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Werftheater
Utrecht
vrijdag 18 mei 2018
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Zuidplein, Rotterdam
William Boeva - Reset
C.C. De Bunder, Moorslede
20:30
Yentl & de Boer - Magie
De Maaspoort, Venlo
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Hofpoort, Coevorden
zaterdag 19 mei 2018
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Beneatha’s Place
Theater Zuidplein, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater de Schalm, Veldhoven
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Bellevue, Amsterdam
Fuad Hassen - Held
De Kattendans, Bergeijk
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater De Willem, Papendrecht
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Westrand, Dilbeek
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Jeroen van Merwijk - Lucky!
Meervaart, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - De Bovengrens
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Gooiland, Hilversum
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Theater Ludens, Voorburg
Rayen Panday - Fenomeen
Podium Mozaiek, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Posttheater, Arnhem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Chassé Theater, Breda
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Theater Kerkrade, Kerkrade
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
zondag 20 mei 2018
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Johan Goosens
Theater Zuidplein, Rotterdam
Trevor Noah
Ziggo Dome, Amsterdam
maandag 21 mei 2018
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jeff Dunham
Sportpaleis, Antwerpen
dinsdag 22 mei 2018
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Eric van Sauers - De Lief en Leed Tour
Meervaart, Amsterdam
20:15
George van Houts - Kom Plot
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Parktheater, Eindhoven
Nathalie Baartman - Voest
Schuur, Haarlem
woensdag 23 mei 2018
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Eric van Sauers - De Lief en Leed Tour
Meervaart, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:30
George van Houts - Kom Plot
Wilminktheater, Enschede
Jeff Dunham
Ahoy, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:30
Jörgen Raymann - Zo kan het ook 2.0
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Patrick Laureij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 24 mei 2018
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Ali B - KOORTS
Meervaart, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Zaantheater, Zaandam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Markant Uden, Uden
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:30
George van Houts - Kom Plot
DeLaMar, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Chassé Theater, Breda
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Johan Goossens - Vlam
Theater De Veste, Delft
Lebbis - De Bovengrens
Parktheater, Eindhoven
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Deventer Schouwburg, Deventer
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Patrick Laureij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Theater Ins Blau, Leiden
William Boeva - Reset
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
William Boeva - Reset
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Zonder verdoving
Theater de Kampanje, Den Helder
vrijdag 25 mei 2018
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Theater de Kampanje, Den Helder
Ali B - Koorts
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Leidse Schouwburg, Leiden
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schouwburg Venray, Venray
19:30
George van Houts - Kom Plot
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Ivo Mijland - Gekke kinderen zijn anders gewoon
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Abdij, Geraardsbergen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Zaantheater, Zaandam
Johan Goossens - Vlam
Flint, Amersfoort
Lebbis - De Bovengrens
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Koning te rijk
Diligentia, Den Haag
Nathalie Baartman - Voest
Prinsenhof, Best
23:00
Patrick Laureij / Rayen Panday / Soundos - Late Night Comedy
Meervaart, Amsterdam
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
William Boeva - Reset
C.C. 't Vondel, Halle
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Purmaryn, Purmerend
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Werftheater, Utrecht