Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
19:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Gooiland
Hilversum
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
C.C. Westrand
Dilbeek
Chassé Theater
Breda
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Sportpaleis
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schuur
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Zuiderstrandtheater
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Ahoy
Rotterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
19:30
Wilminktheater
Enschede
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Markant Uden
Uden
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Ins Blau
Leiden
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Parktheater
Eindhoven
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Chassé Theater
Breda
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
19:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Werftheater
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. 't Vondel
Halle
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Prinsenhof
Best
20:30
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
23:00
Meervaart
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
vrijdag 18 mei 2018
20:15
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Meervaart, Amsterdam
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Flint, Amersfoort
19:30
George van Houts - Kom Plot
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 19 mei 2018
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater de Spiegel, Zwolle
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Beneatha’s Place
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater De Willem, Papendrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Bussel, Oosterhout
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lebbis - De Bovengrens
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Theater Kerkrade, Kerkrade
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Gooiland, Hilversum
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Westrand, Dilbeek
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Chassé Theater, Breda
Fuad Hassen - Held
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Posttheater, Arnhem
Rayen Panday - Fenomeen
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Jeroen van Merwijk - Lucky!
Meervaart, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Johan Goossens - Vlam
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 20 mei 2018
20:00
Johan Goosens
Theater Zuidplein, Rotterdam
Trevor Noah
Ziggo Dome, Amsterdam
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 21 mei 2018
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jeff Dunham
Sportpaleis, Antwerpen
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 22 mei 2018
20:15
George van Houts - Kom Plot
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Nathalie Baartman - Voest
Schuur, Haarlem
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Eric van Sauers - De Lief en Leed Tour
Meervaart, Amsterdam
woensdag 23 mei 2018
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jeff Dunham
Ahoy, Rotterdam
20:00
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Jörgen Raymann - Zo kan het ook 2.0
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
19:30
George van Houts - Kom Plot
Wilminktheater, Enschede
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Eric van Sauers - De Lief en Leed Tour
Meervaart, Amsterdam
Patrick Laureij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 24 mei 2018
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Zaantheater, Zaandam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Markant Uden, Uden
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Theater Ins Blau, Leiden
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Lebbis - De Bovengrens
Parktheater, Eindhoven
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Zonder verdoving
Theater de Kampanje, Den Helder
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Johan Goossens - Vlam
Theater De Veste, Delft
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Chassé Theater, Breda
William Boeva - Reset
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
William Boeva - Reset
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
19:30
George van Houts - Kom Plot
DeLaMar, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ali B - KOORTS
Meervaart, Amsterdam
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 25 mei 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jeroen van Merwijk - Lucky
Zaantheater, Zaandam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Zonder verdoving
Theater de Schalm, Veldhoven
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Werftheater, Utrecht
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Lebbis - De Bovengrens
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Purmaryn, Purmerend
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Leidse Schouwburg, Leiden
Ali B - Koorts
Schouwburg Hengelo, Hengelo
William Boeva - Reset
C.C. 't Vondel, Halle
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Abdij, Geraardsbergen
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Theater de Kampanje, Den Helder
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Martijn Koning - Koning te rijk
Diligentia, Den Haag
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Nathalie Baartman - Voest
Prinsenhof, Best
20:30
Ivo Mijland - Gekke kinderen zijn anders gewoon
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
23:00
Patrick Laureij / Rayen Panday / Soundos - Late Night Comedy
Meervaart, Amsterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot
DeLaMar, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam