Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:15
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
19:15
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
19:30
Werftheater
Utrecht
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
20:00
Agnietenhof
Tiel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Chassé Theater
Breda
De Bogaard
Sint-Truiden
De Muze
Noordwijk
De Smeltkroes
Maarheeze
Den Bolder
Waspik
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
21:00
Het Veur Theater
Leidschendam
19:00
Het Veur Theater
Leidschendam
21:30
Jan van Besouw
Goirle
19:30
Jan van Besouw
Goirle
21:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koninklijk Circus
Brussel
21:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:00
P3
Purmerend
19:00
P3
Purmerend
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
21:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
15:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
19:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
21:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Spant!
Bussum
19:30
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
19:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
21:00
Theater aan de Schie
Schiedam
19:00
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
Theater Dakota
Den Haag
19:00
Theater Dakota
Den Haag
22:00
Theater De Veste
Delft
19:30
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
21:30
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
21:00
Theater Zinin
Nijverdal
19:00
Theater Zinin
Nijverdal
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
19:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Wilminktheater
Enschede
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Boom Chicago
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Reggehof
Goor
Den Bolder
Waspik
20:00
Ledeltheater
Oostburg
15:00
Ledeltheater
Oostburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
15:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Jan van Besouw
Goirle
21:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Jan van Besouw
Goirle
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
21:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Wilminktheater
Enschede
C.C. Stroud
Putten
20:15
Cultura
Ede
De Spil
Roeselare
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Klooster
Woerden
Leidse Schouwburg
Leiden
vrijdag 02 oktober 2020
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
19:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
19:30
Alex Ploeg - EGO
Werftheater, Utrecht
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Wilminktheater, Enschede
zaterdag 03 oktober 2020
20:00
Kasper van der Laan - 1 kilo
Agnietenhof, Tiel
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Man, man, man, de Podcast
Chassé Theater, Breda
Jacques Vermeire - Van 7 tot 77
De Bogaard, Sint-Truiden
Youp van 't Hek - Korrel Zout
De Muze, Noordwijk
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd?
De Smeltkroes, Maarheeze
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Den Bolder, Waspik
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Het Postkantoor, Bovenkarspel
21:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Het Veur Theater, Leidschendam
19:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Het Veur Theater, Leidschendam
21:30
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven
Jan van Besouw, Goirle
19:30
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven
Jan van Besouw, Goirle
21:30
Comedy Special - Hassan el Rahaui / Kees van Amstel / Roué Verveer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:30
Comedy Special - Hassan el Rahaui / Kees van Amstel / Roué Verveer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Edouard Baer
Koninklijk Circus, Brussel
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Johan Goossens - In het beste geval
P3, Purmerend
19:00
Johan Goossens - In het beste geval
P3, Purmerend
20:00
Pieter Verelst - Amai
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Parktheater, Eindhoven
Kasper van Kooten - Speeltijd
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
Kasper van Kooten - Speeltijd
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
21:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
15:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Schouwburg de Lawei, Drachten
19:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Schouwburg Odeon, Zwolle
21:30
Claudia de Breij - Hier ben ik
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Enge Buren - Basta!
Spant!, Bussum
19:30
John Bishop
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:15
Sanne Wallis de Vries - Heel
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater 't Web, Bleiswijk
21:00
René van Meurs - Hunkert
Theater aan de Schie, Schiedam
19:00
René van Meurs - Hunkert
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater Dakota, Den Haag
19:00
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater Dakota, Den Haag
22:00
Jandino - Opgefokt
Theater De Veste, Delft
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Veste, Delft
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater PePijn, Den Haag
19:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
21:00
Rayen Panday - Trigger
Theater Zinin, Nijverdal
19:00
Rayen Panday - Trigger
Theater Zinin, Nijverdal
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
19:00
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Chris Verlaan - Man in de Maak
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Wilminktheater, Enschede
zondag 04 oktober 2020
20:00
Mo Gilligan
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Greg Shapiro / Pep Rosenfeld - Lock Him Up
Boom Chicago, Amsterdam
Steef de Jong - SISI BOY
De Kleine Komedie, Amsterdam
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
De Reggehof, Goor
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Den Bolder, Waspik
20:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Ledeltheater, Oostburg
15:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Ledeltheater, Oostburg
Man, man, man, de Podcast
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
15:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
maandag 05 oktober 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Jan van Besouw, Goirle
21:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
Wilminktheater, Enschede
dinsdag 06 oktober 2020
20:30
Enge Buren - Basta!
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:30
Finale Amsterdams Studenten Cabaret Festival
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Goudse Schouwburg, Gouda
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Jan van Besouw, Goirle
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Eva Crutzen - Opslaan als
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
21:30
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Lebbis - De Ervaring
Theater De Leest, Waalwijk
Alex Ploeg - EGO
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
Wilminktheater, Enschede
woensdag 07 oktober 2020
Youp van 't Hek - Korrel Zout
C.C. Stroud, Putten
20:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Cultura, Ede
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
De Spil, Roeselare
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Goudse Schouwburg, Gouda
Maartje & Kine - Speelbeesten
Het Klooster, Woerden
Man, man, man, de Podcast
Leidse Schouwburg, Leiden