Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Ludens
Voorburg
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Horst
Venhorst
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
G.C. De Kluize
Oosterzele
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Schouwburg Ogterop
Meppel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Het Veur Theater
Leidschendam
Singer Theater
Laren
Kulturhus Holten
Holten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Podium onder de toren
Grootschermer
Podium onder de toren
Grootschermer
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Cultura
Ede
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater De Omval
Diemen
De Toegift
Den Hoorn
20:15
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
BREStheater
Brielle
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Kennemer Theater
Beverwijk
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kattendans
Bergeijk
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Posttheater
Arnhem
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
14:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Het Musiater
Zevenaar
Theater de Bussel
Oosterhout
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:30
Het Klooster
Woerden
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. Stroud
Putten
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater de Beun
Heiloo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Simplon
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Chassé Theater
Breda
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
CineCity
Vlissingen
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Idea
Soest
Het Wennekerpand
Schiedam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
vrijdag 09 maart 2018
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Posttheater, Arnhem
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
DeLaMar, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theaterhotel Almelo, Almelo
zaterdag 10 maart 2018
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Zaantheater, Zaandam
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
De Maaspoort, Venlo
20:00
Op Sterk Water - Hotel
De Horst, Venhorst
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Piepschuim
Werftheater, Utrecht
20:00
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Scheldetheater, Terneuzen
Richard Groenendijk - Om alles
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Best of Fringe / Don t Worry Be Yonce / My Father Held a Gun
Theater Walhalla, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jan Jaap van der Wal - Schoon
G.C. De Kluize, Oosterzele
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Zinin, Nijverdal
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Ogterop, Meppel
Johan Goossens - Vlam
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Marco Lopes - Moedt
Het Veur Theater, Leidschendam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Singer Theater, Laren
André Manuel - De Onzen
Kulturhus Holten, Holten
Daniël Arends - De Afterparty
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Vincent Geers - Als beste getest
Podium onder de toren, Grootschermer
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Podium onder de toren, Grootschermer
Pieter Derks - Spot
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Fuad Hassen - Held
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Cultura, Ede
René van Meurs - Ik beloof niks
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater De Omval, Diemen
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Toegift, Den Hoorn
20:15
Percossa - BAM!
Theater De Veste, Delft
Jeroen van Merwijk - Lucky
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
BREStheater, Brielle
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Martijn Koning - Koning te rijk
Kennemer Theater, Beverwijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Maagd, Bergen op Zoom
William Boeva - Reset
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Film: An Autumn Afternoon
PlusEtage, Baarle-Nassau
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Posttheater, Arnhem
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Wolfgang Invites Memphis birthday bash XXL
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
DeLaMar, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theaterhotel Almelo, Almelo
Jochen Otten - Troosten
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Eva Crutzen - Opslaan Als
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 11 maart 2018
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
14:30
Jon van Eerd - Harrie & Eva
DeLaMar, Amsterdam
20:00
All Mixed Up, The Challenge
AFAS Live, Amsterdam
maandag 12 maart 2018
20:00
All Mixed Up, The Challenge
AFAS Live, Amsterdam
dinsdag 13 maart 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
Pieter Derks - Spot
Het Musiater, Zevenaar
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Bussel, Oosterhout
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ali B - Koorts
Parktheater, Eindhoven
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
woensdag 14 maart 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
Richard Groenendijk - Om alles
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:30
George van Houts - Kom Plot
Het Klooster, Woerden
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
C.C. Stroud, Putten
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Fulcotheater, IJsselstein
Pieter Derks - Spot
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Beun, Heiloo
Ali B - Koorts
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Max van den Burg / Reinier Meijer
Simplon, Groningen
Jochen Otten - Troosten
Goudse Schouwburg, Gouda
Emilio Guzman - Kom dan!
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Chassé Theater, Breda
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Orpheus, Apeldoorn
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 15 maart 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
CineCity, Vlissingen
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Schouwburg Venray, Venray
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Idea, Soest
Eva Crutzen - Opslaan Als
Het Wennekerpand, Schiedam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
José Schuringa
Theater 't Kapelletje, Rotterdam