Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
Wilminktheater
Enschede
21:30
Het Diekhuus
Middelharnis
21:30
Markant Uden
Uden
Kulturhus
Denekamp
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
G.C. Tentakel
Zonhoven
Zaantheater
Zaandam
19:00
Theater De Veste
Delft
19:00
Wilminktheater
Enschede
19:30
De Meerpaal
Dronten
19:30
Het Klooster
Woerden
19:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
19:30
Theater Bellevue
Amsterdam
19:30
Markant Uden
Uden
19:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Mimik
Deventer
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Wilminktheater
Enschede
21:15
De Meerpaal
Dronten
21:30
Het Klooster
Woerden
21:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
21:30
Markant Uden
Uden
21:30
Werftheater
Utrecht
21:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
22:00
Theater De Veste
Delft
22:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Flint
Amersfoort
Wesopa Weesp
Weesp
Wilminktheater
Enschede
Theater De Leest
Waalwijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
19:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:00
Theater De Veste
Delft
19:00
Flint
Amersfoort
19:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:15
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
19:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Theater de Mythe
Goes
19:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
19:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
19:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
21:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:15
Flint
Amersfoort
21:15
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
21:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
21:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
21:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
21:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
22:00
Theater De Veste
Delft
22:00
Parktheater
Eindhoven
De Muze
Noordwijk
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
De Smeltkroes
Maarheeze
Parktheater
Eindhoven
Den Bolder
Waspik
Wilminktheater
Enschede
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
woensdag 30 september 2020
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
Thijs van de Meeberg - try outs
Schouwburg Odeon, Zwolle
21:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
Het Diekhuus, Middelharnis
21:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Markant Uden, Uden
donderdag 01 oktober 2020
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Kulturhus, Denekamp
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Theater de Bussel, Oosterhout
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
William Boeva - B30VA
G.C. Tentakel, Zonhoven
Man, man, man, de Podcast
Zaantheater, Zaandam
19:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
19:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
De Meerpaal, Dronten
19:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Klooster, Woerden
19:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
19:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
19:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Markant Uden, Uden
19:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Werftheater, Utrecht
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
John Bishop
Meervaart, Amsterdam
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Schouwburg de Lawei, Drachten
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
75 ‘dat Kun Je Wel Zien Dat Is Hij’ - Herman van Veen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Eva Crutzen - Opslaan als
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Mimik, Deventer
20:30
Lebbis - De Ervaring
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Comedyclub Almere XL
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Comedy Café
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
21:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
De Meerpaal, Dronten
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Klooster, Woerden
21:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
21:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Markant Uden, Uden
21:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Werftheater, Utrecht
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater Zuidplein, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
22:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
22:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
vrijdag 02 oktober 2020
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Theater Aan de Slinger, Houten
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Flint, Amersfoort
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Wesopa Weesp, Weesp
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Wilminktheater, Enschede
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater De Leest, Waalwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Schouwburg Odeon, Zwolle
19:00
Johan Goossens - In het beste geval
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
19:00
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
19:00
Piepschuim - Grote Woorden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
19:30
Alex Ploeg - EGO
Werftheater, Utrecht
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater de Mythe, Goes
19:30
Enge Buren - Basta!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Podium Hoge Woerd, De Meern
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Rayen Panday - Trigger
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
75 'Dat kun je wel zien dat is hij' - Herman van Veen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Comedy Night - Stand Up Comedy In Cacaofabriek
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Lebbis - De Ervaring
Posttheater, Arnhem
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater PePijn, Den Haag
20:30
André Manuel - Sneu
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
21:00
Johan Goossens - In het beste geval
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
S.C.C. De Ruchte, Someren
Piepschuim - Grote Woorden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:15
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
21:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
21:30
Claudia de Breij - Hier ben ik
Schouwburg Odeon, Zwolle
21:30
Enge Buren - Basta!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
21:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Podium Hoge Woerd, De Meern
21:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater de Griffioen, Amstelveen
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
22:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
22:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Parktheater, Eindhoven
zaterdag 03 oktober 2020
Youp van 't Hek - Korrel Zout
De Muze, Noordwijk
Chris Verlaan - Man in de Maak
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd?
De Smeltkroes, Maarheeze
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Parktheater, Eindhoven
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Den Bolder, Waspik
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Wilminktheater, Enschede
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kasper van Kooten - Speeltijd
Parkvilla, Alphen aan den Rijn