Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Munttheater
Weert
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Meervaart
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
De Maaspoort
Venlo
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Podium Reimerswaal
Rilland
Luctor et Emergo
Rilland
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Theater De Molen
Beuningen
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater De Kolk
Assen
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:30
Theater De Kik
Elst
Theater De Lievekamp
Oss
Orpheus
Apeldoorn
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Utrecht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Toomler Theater
Amsterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Cultura
Ede
Zaantheater
Zaandam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Reggehof
Goor
C.C. Guldenberg
Wevelgem
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Posttheater
Arnhem
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Bon theater
Medemblik
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
De Toegift
Den Hoorn
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Veste
Delft
Schuur
Haarlem
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. De Werf
Aalst
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Spant!
Bussum
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Munttheater
Weert
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater Concordia
Enschede
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Weverij
Zierikzee
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Meervaart
Amsterdam
Perron-3
Rosmalen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Junushoff Theater
Wageningen
Lindenberg Theater
Nijmegen
vrijdag 23 februari 2018
Leon van der Zanden - Kameleon
Munttheater, Weert
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater De Omval, Diemen
20:30
LOS muziektheater - VAST
Meervaart, Amsterdam
Marco Lopes - Moedt
Zaantheater, Zaandam
Martijn Koning - Koning te rijk
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Percossa - BAM!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Maaspoort, Venlo
Sanne Wallis de Vries - Gut
Flint, Amersfoort
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Het Park, Hoorn
William Boeva - Reset
Podium Reimerswaal, Rilland
William Boeva - Reset
Luctor et Emergo, Rilland
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Het Klooster, Woerden
20:15
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Lindenberg Theater, Nijmegen
zaterdag 24 februari 2018
André Manuel - De Onzen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater De Molen, Beuningen
Cameretten - Finalistentournee 2017
De Schattelijn, Geertruidenberg
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Kolk, Assen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Emilio Guzman - Kom dan!
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater De Kik, Elst
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater De Lievekamp, Oss
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Leidse Schouwburg, Leiden
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Willem, Papendrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky
ZIMIHC theater Wittevrouwen, Utrecht
Jochen Otten - Troosten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Deventer Schouwburg, Deventer
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
LOS - VAST
Cultura, Ede
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Zaantheater, Zaandam
Marco Lopes - Moedt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Martijn Kardol
Theater Zuidplein, Rotterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
De Reggehof, Goor
Percossa - BAM!
C.C. Guldenberg, Wevelgem
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Pieter Derks - Spot
Theater Sneek, Sneek
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Posttheater, Arnhem
Stefano Keizers - Erg heel
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater De Storm, Winterswijk
William Boeva - Reset
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Bon theater, Medemblik
zondag 25 februari 2018
20:00
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
De Toegift, Den Hoorn
15:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Oude Luxor Theater, Rotterdam
maandag 26 februari 2018
20:00
Ali B - Koorts
Goudse Schouwburg, Gouda
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 27 februari 2018
20:00
Ali B - Koorts
Theater de Mythe, Goes
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Veste, Delft
René van Meurs - Ik beloof niks
Schuur, Haarlem
Richard Groenendijk - Om alles
Diligentia, Den Haag
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 28 februari 2018
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
De Harmonie, Leeuwarden
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Spant!, Bussum
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Chassé Theater, Breda
20:15
Percossa - BAM!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Spot
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Diligentia, Den Haag
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Munttheater, Weert
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Agnietenhof, Tiel
Yentl & de Boer - Magie
Theater Concordia, Enschede
donderdag 01 maart 2018
20:00
Ali B - Koorts
De Maagd, Bergen op Zoom
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Claudia de Breij - Nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - De Afterparty
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Weverij, Zierikzee
Emilio Guzman - Kom dan!
Leidse Schouwburg, Leiden
Eva Crutzen - Opslaan Als
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Meervaart, Amsterdam
Fuad Hassen - Held
Perron-3, Rosmalen
20:30
Ik zie de bui al hangen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Deventer Schouwburg, Deventer
Jeroen van Merwijk - Lucky
Junushoff Theater, Wageningen
Jochen Otten - Troosten
Lindenberg Theater, Nijmegen