Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Klooster
Woerden
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Muze
Noordwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Harmonie
Leeuwarden
Fulcotheater
IJsselstein
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Wilminktheater
Enschede
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Theater de Speeldoos
Baarn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Figi Theater
Zeist
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
De Speeldoos
Vught
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
van Beresteyn
Veendam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Diekhuus
Middelharnis
Studio A58
Middelburg
20:15
Koningshof
Maassluis
Leidse Schouwburg
Leiden
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater 't Pand
Gorinchem
De Reggehof
Goor
Theater De Omval
Diemen
Deventer Schouwburg
Deventer
C.C. Deurne
Deurne
De Molenberg
Delfzijl
Podium Hoge Woerd
De Meern
BREStheater
Brielle
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Studio A58
Middelburg
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
21:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Wilminktheater
Enschede
Agora Theater Druten
Druten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:30
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Dakota
Den Haag
14:30
Theater Dakota
Den Haag
Comedy Cafe
Amsterdam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Munttheater
Weert
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
donderdag 30 november 2017
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Het Klooster, Woerden
Pieter Derks - Spot
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Sjaak Bral
Theater De Leest, Waalwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Stoep, Spijkenisse
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Claudia de Breij - Nu
De Muze, Noordwijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
De Harmonie, Leeuwarden
Ali B - Koorts
Fulcotheater, IJsselstein
Daniël Arends - De Afterparty
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Leon van der Zanden - Kameleon
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Cpunt Theater, Hoofddorp
André Manuel - De Onzen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Wilminktheater, Enschede
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater de Speeldoos, Baarn
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Vrijdag & Sandifort
Meervaart, Amsterdam
20:30
Gaan we katten?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Gut
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
vrijdag 01 december 2017
Jan Beuving - Raaklijn
Figi Theater, Zeist
20:30
Piepschuim
Zaantheater, Zaandam
20:30
Zonder verdoving
De Speeldoos, Vught
Kirsten van Teijn - Zalf
Schouwburg Venray, Venray
André Manuel - De Onzen
De Maaspoort, Venlo
20:30
Marjolijn van Kooten - Ik zie de bui al hangen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Cameretten - Finalistentournee 2017
van Beresteyn, Veendam
20:30
DEBJET
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Markant Uden, Uden
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
De Meenthe, Steenwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Van, door en met
Theater Zuidplein, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Het Diekhuus, Middelharnis
Claudia de Breij - Nu
Studio A58, Middelburg
20:15
Sjaak Bral
Koningshof, Maassluis
Ton Kas - Kakmaker
Leidse Schouwburg, Leiden
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Jochen Otten - Troosten
Theater 't Pand, Gorinchem
Ali B - Koorts
De Reggehof, Goor
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater De Omval, Diemen
Pieter Derks - Spot
Deventer Schouwburg, Deventer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Deurne, Deurne
Fuad Hassen - Held
De Molenberg, Delfzijl
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Podium Hoge Woerd, De Meern
Martijn Koning - Koning te rijk
BREStheater, Brielle
Johan Goossens - Vlam
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Marco Lopes - Moedt
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Posttheater, Arnhem
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Flint, Amersfoort
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theaterhotel Almelo, Almelo
Sanne Wallis de Vries - Gut
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 02 december 2017
Jan Beuving - Raaklijn
Zaantheater, Zaandam
Fuad Hassen - Held
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Sjaak Bral
C.C Warenar, Wassenaar
Cameretten - Finalistentournee 2017
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:00
Productiehuis Ken Theater
Theater Zuidplein, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Bussel, Oosterhout
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Claudia de Breij - Nu
Studio A58, Middelburg
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg Lochem, Lochem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
21:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Wilminktheater, Enschede
Leon van der Zanden - Kameleon
Agora Theater Druten, Druten
Daniël Arends - De Afterparty
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
André Manuel - De Onzen
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Piepschuim
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Posttheater, Arnhem
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Johan Goossens - VLAM
Meervaart, Amsterdam
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Theater de Griffioen, Amstelveen
Pieter Derks - Spot
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 03 december 2017
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sjaak Bral
Theater Dakota, Den Haag
14:30
Sjaak Bral
Theater Dakota, Den Haag
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
dinsdag 05 december 2017
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Sjaak Bral
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 06 december 2017
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater de Spiegel, Zwolle
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Kirsten van Teijn - Zalf
Munttheater, Weert
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Leest, Waalwijk
André Manuel - De Onzen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Kern Koppen
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Vuile Huichelaar
Theater Zuidplein, Rotterdam