Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater Floralis
Lisse
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Parktheater
Eindhoven
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Hofman
Utrecht
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Markant Uden
Uden
20:15
Munttheater
Weert
Parktheater
Eindhoven
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
00:00
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Sneek
Sneek
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
ATLAS Theater
Emmen
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
Cultura
Ede
De Hofnar
Aalten
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
Den heuvel
Alphen
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
S.C.C. De Enck
Oirschot
00:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Idea
Soest
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
maandag 09 december 2019
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 10 december 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Yora Rienstra - UP
Parktheater, Eindhoven
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Kom, Nieuwegein
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Wilminktheater, Enschede
woensdag 11 december 2019
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Edson Da Graça - Wakker
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
Jan Beuving - Rotatie
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Sean McLoughlin (UK)
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Kommil Foo - Oogst
Cultura, Ede
20:15
Minoux - Moeder mag niet dood
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Hehobros
Flint, Amersfoort
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid
Hofman, Utrecht
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Markant Uden, Uden
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Munttheater, Weert
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Parktheater, Eindhoven
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Podium Hoge Woerd, De Meern
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Sara Kroos - Verte
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Kom, Nieuwegein
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater Gooiland, Hilversum
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater Ins Blau, Leiden
20:00
Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
Lebbis - De Ervaring
Theater Sneek, Sneek
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:15
Daan Boom - De Eerste
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
donderdag 12 december 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Hehobros
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Best of Stand-Up met o.a. Jochen Otten
Comedy Club Haug, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
Yora Rienstra - UP
Cultura, Ede
Rayen Panday - Trigger
De Hofnar, Aalten
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Meerpaal, Dronten
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Den heuvel, Alphen
19:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
HAN Campustheater, Nijmegen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Martijn Koning
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Posthuis Theater, Heerenveen
Henry van Loon - Onze Henry
S.C.C. De Enck, Oirschot
00:00
René van Meurs - Hunkert
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sara Kroos - Verte
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Rayen Panday - Trigger
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Enge Buren - BASTA!
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Omval, Diemen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Theater de Schalm, Veldhoven
Lebbis - De Ervaring
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater Idea, Soest
20:00
Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Ali B - Koorts
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
De Patrizanen - Het leven an sich
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Zuiderstrandtheater, Den Haag
vrijdag 13 december 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Arenberg Schouwburg, Antwerpen