Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Cultura
Ede
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater Concordia
Haastrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Markant Uden
Uden
Theater 't Speelhuis
Helmond
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Willem
Papendrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Purmaryn
Purmerend
Perron-3
Rosmalen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lievekamp
Oss
Posttheater
Arnhem
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Meervaart
Amsterdam
Agora Theater Druten
Druten
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Chassé Theater
Breda
De Maaspoort
Venlo
Parktheater
Eindhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Het Kielzog
Hoogezand
Theater Sneek
Sneek
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Perron-3
Rosmalen
Chassé Theater
Breda
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Diligentia
Den Haag
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Het Veur Theater
Leidschendam
Agnietenhof
Tiel
Perron-3
Rosmalen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Perron-3
Rosmalen
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Diligentia
Den Haag
C.C. De Corren
Steenokkerzeel
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater De Veste
Delft
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Parktheater
Eindhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Musis
Arnhem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Diligentia
Den Haag
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
DeLaMar
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
De Muze
Noordwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Cpunt Theater
Hoofddorp
donderdag 14 december 2017
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cultura, Ede
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater de Kappen, Haaksbergen
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Concordia, Haastrecht
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Parktheater, Eindhoven
20:00
De lief en leed tour
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - De Afterparty
Markant Uden, Uden
Claudia de Breij - Nu
Theater 't Speelhuis, Helmond
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Junushoff Theater, Wageningen
Ali B - Koorts
Theater De Willem, Papendrecht
vrijdag 15 december 2017
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Purmaryn, Purmerend
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Perron-3, Rosmalen
20:15
Sjaak Bral
Theater de Kom, Nieuwegein
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Lievekamp, Oss
René van Meurs - Ik beloof niks
Posttheater, Arnhem
Pieter Derks - Spot
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Martijn Koning - Koning te rijk
Meervaart, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Agora Theater Druten, Druten
Johan Goossens - Vlam
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Jan Beuving - Raaklijn
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Chassé Theater, Breda
Fuad Hassen - Held
De Maaspoort, Venlo
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Parktheater, Eindhoven
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Bellevue, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Griffioen, Amstelveen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Emilio Guzman - Kom dan!
C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Zaantheater, Zaandam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Brainwash
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 16 december 2017
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Strak
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sjaak Bral
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:30
Sjaak Bral
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Richard Groenendijk - Om alles
Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Spot
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Piepschuim
Het Kielzog, Hoogezand
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Sneek, Sneek
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Leon van der Zanden - Kameleon
Posttheater, Arnhem
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Purmaryn, Purmerend
Johan Goossens - Vlam
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Perron-3, Rosmalen
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Chassé Theater, Breda
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Bellevue, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kattendans, Bergeijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater de Kom, Nieuwegein
Emilio Guzman - Kom dan!
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
De Partizanen - Kerst in Partizanië
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Diligentia, Den Haag
20:00
Danny Cordromp
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Veur Theater, Leidschendam
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Agnietenhof, Tiel
zondag 17 december 2017
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Perron-3, Rosmalen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Cpunt Theater, Hoofddorp
maandag 18 december 2017
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Perron-3, Rosmalen
Guido Weijers - Oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 19 december 2017
20:00
Zonder verdoving
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Om alles!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Diligentia, Den Haag
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Corren, Steenokkerzeel
Guido Weijers - Oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
De Partizanen - Kerst in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cpunt Theater, Hoofddorp
woensdag 20 december 2017
20:15
Zonder verdoving
Theater De Veste, Delft
Ton Kas - Kakmaker
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Sjaak Bral
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Purmaryn, Purmerend
Pieter Derks - Spot
Musis, Arnhem
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Johan Goossens - Vlam
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Javier Guzman
Diligentia, Den Haag
Jan Beuving - Raaklijn
De Meenthe, Steenwijk
20:00
GETEKEND
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Hof 88, Almelo
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Muze, Noordwijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
De Partizanen - Kerst in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cpunt Theater, Hoofddorp