Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
DeLaMar
Amsterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
00:00
Posttheater
Arnhem
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater De Veste
Delft
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Kleine Willem
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Ledeltheater
Oostburg
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Sneek
Sneek
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater de Speeldoos
Baarn
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Vorstin
Hilversum
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Cultuurschuur
Monster
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Winsinghhof
Roden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Idea
Soest
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Meenthe
Steenwijk
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Podium Vlieland
Vlieland
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Odeon
Zwolle
Flint
Amersfoort
DeLaMar
Amsterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
De Kattendans
Bergeijk
C.C. De Kimpel
Bilzen
20:30
Chassé Theater
Breda
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Veste
Delft
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
woensdag 23 januari 2019
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Jan Beuving Rotatie
Meervaart, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Posttheater, Arnhem
Kiki Schippers - Waar
De Nieuwe Kolk, Assen
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Veste, Delft
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater PePijn, Den Haag
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Schouwburg Amphion, Doetinchem
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kleine Willem, Enschede
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ali B - Koorts
Theater Harderwijk, Harderwijk
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater 't Speelhuis, Helmond
Freek de Jonge - De Suppoost
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Leidse Schouwburg, Leiden
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Thijs Kemperink - Bonje
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Ledeltheater, Oostburg
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Anne-Marie Jung - Ram
Theater aan de Schie, Schiedam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater Sneek, Sneek
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater De Leest, Waalwijk
Jochen Otten - Troosten
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Odeon, Zwolle
donderdag 24 januari 2019
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Arie & Silvester - Wie?!
Flint, Amersfoort
20:30
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Posttheater, Arnhem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Nieuwe Kolk, Assen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Speeldoos, Baarn
19:00
Didier Super
Koninklijk Circus, Brussel
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Patrick Laureij
Diligentia, Den Haag
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater PePijn, Den Haag
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Claudia de Breij - Nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg de Lawei, Drachten
Henry van Loon - Onze Henry
Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Koning van de dieren
Wilminktheater, Enschede
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
René van Meurs - Ik beloof niks
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Marco Lopes - Moedt
C.C. De Pas, Heesch
20:15
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Jeroen van Merwijk - Lucky
Cpunt Theater, Hoofddorp
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Aan de Slinger, Houten
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Leidse Schouwburg, Leiden
Matroesjka - Brainwash
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Cultuurschuur, Monster
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Kom, Nieuwegein
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Willem, Papendrecht
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater De Winsinghhof, Roden
Murth Mossel - Pauwer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Idea, Soest
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Stoep, Spijkenisse
Tineke Schouten - Highlights
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Meenthe, Steenwijk
Maartje & Kine - Vibrato
Scheldetheater, Terneuzen
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
Fabian Franciscus - Vlafeest
Podium Vlieland, Vlieland
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Nathalie Baartman - Breek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Odeon, Zwolle
vrijdag 25 januari 2019
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Flint, Amersfoort
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Blind Date Cabaret
Meervaart, Amsterdam
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Posttheater, Arnhem
Kiki Schippers - Waar
Posttheater, Arnhem
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schaffelaartheater, Barneveld
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kattendans, Bergeijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. De Kimpel, Bilzen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Chassé Theater, Breda
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Spant!, Bussum
Freek de Jonge - De Suppoost
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Hofpoort, Coevorden
Alex Ploeg Ultimatum
Podium Hoge Woerd, De Meern
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Veste, Delft
Nathalie Baartman - Breek
Theater PePijn, Den Haag
Patrick Laureij
Diligentia, Den Haag
Brigitte Kaandorp - Eh...
Deventer Schouwburg, Deventer