Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Theater De Kik
Elst
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Bon theater
Medemblik
19:00
Koningshof
Maassluis
21:00
Koningshof
Maassluis
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
Theater De Storm
Winterswijk
Podium heino
Heino
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Concordia
Enschede
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Theater Hof 88
Almelo
Deventer Schouwburg
Deventer
15:00
De Doelen
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
21:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
19:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Zaantheater
Zaandam
20:30
Vestzaktheater
Enschede
Werftheater
Utrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Idea
Soest
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
19:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Werftheater
Utrecht
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
BREStheater
Brielle
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Allemanswaard
Amerongen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. Genk
Genk
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Koningshof
Maassluis
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
C.C. De Kei
Reusel
zaterdag 16 oktober 2021
20:00
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater De Kik, Elst
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2021
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Bon theater, Medemblik
19:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Koningshof, Maassluis
21:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Koningshof, Maassluis
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater 't Web, Bleiswijk
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater De Storm, Winterswijk
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Podium heino, Heino
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Orpheus, Apeldoorn
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater Concordia, Enschede
20:15
Zoutmus - Jungleprinter
Arto Theater, Schoonhoven
zondag 17 oktober 2021
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Theater Hof 88, Almelo
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Deventer Schouwburg, Deventer
15:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
De Doelen, Rotterdam
maandag 18 oktober 2021
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
René van Meurs - Hunkert
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 19 oktober 2021
Dorine Wiersma / Mylou Frencken - Waagstukken
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Lebbis - De Ziel
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Uit het niets
Streams Breede Beek, Nijkerk
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Theater de Schalm, Veldhoven
woensdag 20 oktober 2021
20:30
André Manuel - Sneu
Schouwburg Het Park, Hoorn
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
C.C. `t Schaliken, Herentals
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Zaantheater, Zaandam
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Vestzaktheater, Enschede
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Werftheater, Utrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Lebbis - De Ziel
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Luctor et Emergo, Rilland
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater de Purmaryn, Purmerend
Peter Pannekoek
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Pieter Derks - Uit het niets
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
René van Meurs - Hunkert
Agnietenhof, Tiel
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater Idea, Soest
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Theater Bellevue, Amsterdam
donderdag 21 oktober 2021
20:15
André Manuel - Sneu
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Diligentia, Den Haag
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:00
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Theater Hof 88, Almelo
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Werftheater, Utrecht
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
C.C. `t Schaliken, Herentals
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Fred van Leer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater De Lievekamp, Oss
Grof geschud - Broeden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
LOS - Lusten en Lasten
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Ogterop, Meppel
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Peter Pannekoek
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Pieter Derks - Uit het niets
BREStheater, Brielle
20:15
Remy Evers - Gewoon Remy
Diligentia, Den Haag
20:15
René van Meurs - Hunkert
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Maaspoort, Venlo
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Allemanswaard, Amerongen
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Theater Bellevue, Amsterdam
vrijdag 22 oktober 2021
Adriaan Van Den Hoof - ‘t Zal schoon zijn als het af is
C.C. Genk, Genk
20:15
André Manuel - Sneu
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Koningshof, Maassluis
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Het Veur Theater, Leidschendam
Christel de Laat - Hoe dan?!
C.C. De Kei, Reusel