Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Zaantheater
Zaandam
Flint
Amersfoort
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Aan de Slinger
Houten
Minnepoort
Leuven
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
C.C. Stroud
Putten
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Podium Boxtel
Boxtel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Cultura
Ede
20:30
Parktheater
Eindhoven
Martiniplaza
Groningen
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Hoftheater
Raalte
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Het Klooster
Woerden
Figi Theater
Zeist
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Flint
Amersfoort
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
00:00
De Kattendans
Bergeijk
Spant!
Bussum
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:30
De Toegift
Den Hoorn
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
00:00
Kulturhus Holten
Holten
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
C.C Kapellen
Kapellen, Antwerpen
00:00
Singer Theater
Laren
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Het Diekhuus
Middelharnis
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Werftheater
Utrecht
00:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Zaantheater
Zaandam
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Theater Hof 88
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
dinsdag 15 oktober 2019
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Junushoff Theater, Wageningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Zaantheater, Zaandam
woensdag 16 oktober 2019
Best of... Ton Kas
Flint, Amersfoort
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lebbis - De Ervaring
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater Aan de Slinger, Houten
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Minnepoort, Leuven
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Schouwburg Ogterop, Meppel
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Hehobros
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Jan Beuving - Rotatie
C.C. Stroud, Putten
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
René van Meurs - Hunkert
Werftheater, Utrecht
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Het Klooster, Woerden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Zaantheater, Zaandam
donderdag 17 oktober 2019
Sara Kroos - Verte
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Griffioen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Beauforthuis, Austerlitz
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Het Evertshuis, Bodegraven
Henry van Loon - Onze Henry
Podium Boxtel, Boxtel
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Hehobros
Cultura, Ede
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Het Kielzog, Hoogezand
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Het Veur Theater, Leidschendam
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
De Muze, Noordwijk
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Hoftheater, Raalte
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
René van Meurs - Hunkert
Werftheater, Utrecht
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Dolf Jansen
De Maaspoort, Venlo
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Het Klooster, Woerden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Figi Theater, Zeist
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 18 oktober 2019
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Best of... Ton Kas
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Orpheus, Apeldoorn
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Posttheater, Arnhem
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Posttheater, Arnhem
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Kattendans, Bergeijk
Henry van Loon - Onze Henry
Spant!, Bussum
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Toegift, Den Hoorn
De Patrizanen - Het leven an sich
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater RhederArt, Dieren
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Hehobros
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
De Meerpaal, Dronten
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Agora Theater Druten, Druten
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Urbanus
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
00:00
René van Meurs - Hunkert
Kulturhus Holten, Holten
Lebbis - De Ervaring
Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C Kapellen, Kapellen, Antwerpen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Singer Theater, Laren
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater De Tuin, Leusden
Daan Boom - De Eerste
Het Diekhuus, Middelharnis
Sara Kroos - Verte
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Lindenberg Theater, Nijmegen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Zinin, Nijverdal
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Agnietenhof, Tiel
20:00
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 19 oktober 2019
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Fred van Leer - Leer van Fred Live
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Hof 88, Almelo
Best of... Ton Kas
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere