Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Kampanje
Den Helder
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
07:30
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan de Schie
Schiedam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
Schuur
Haarlem
Wilminktheater
Enschede
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Sneek
Sneek
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Kom
Nieuwegein
De Harmonie
Leeuwarden
Singer Theater
Laren
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Musis
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Munttheater
Weert
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Sneek
Sneek
Theater de Purmaryn
Purmerend
Veluvine
Nunspeet
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Koornbeurs
Franeker
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Cultura
Ede
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Het Klooster
Woerden
Theater De Leest
Waalwijk
zaterdag 04 mei 2019
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater de Kampanje, Den Helder
Thomas Smith - De jaren van verstand
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
maandag 06 mei 2019
20:00
Ali B. - Koorts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Beatrix Theater, Utrecht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Leidse Schouwburg, Leiden
07:30
Start-Up Comedy met Jim Speelmans en ontbijt
Diligentia, Den Haag
20:15
Victor Luis Van Es - Stille Strijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Flint, Amersfoort
dinsdag 07 mei 2019
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Odeon, Zwolle
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater aan de Schie, Schiedam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
De Partizanen - Het leven an sich
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Leidse Schouwburg, Leiden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schuur, Haarlem
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Wilminktheater, Enschede
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Veste, Delft
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 08 mei 2019
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Sneek, Sneek
Kommil Foo - Oogst
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Zuidplein, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Kom, Nieuwegein
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Harmonie, Leeuwarden
Richard Groenendijk - Om Alles!
Singer Theater, Laren
Alex Ploeg Ultimatum
Fulcotheater, IJsselstein
Patrick Laureij
Schouwburg Het Park, Hoorn
Dolf Jansen - Bijna
Cpunt Theater, Hoofddorp
Matroesjka - Brainwash
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Theo Nijland - En de rest is onzin
Goudse Schouwburg, Gouda
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Parktheater, Eindhoven
Thomas Acda - Motel
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Diligentia, Den Haag
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater De Veste, Delft
Karin Bloemen - Souvenirs
Chassé Theater, Breda
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Chassé Theater, Breda
20:30
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Musis, Arnhem
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Flint, Amersfoort
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
donderdag 09 mei 2019
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Henry van Loon - Onze Henry
Munttheater, Weert
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Kirsten van Teijn - Nobel
De Maaspoort, Venlo
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Sneek, Sneek
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Purmaryn, Purmerend
Arie & Silvester - Wie?!
Veluvine, Nunspeet
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Harmonie, Leeuwarden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Maarten van den Berg - Alleen pinguïns zijn zwart-wit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Nathalie Baartman - Breek
De Oosterpoort, Groningen
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Thomas Acda - Motel
Theater de Koornbeurs, Franeker
Kiki Schippers - Waar
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Dolf Jansen - Bijna
Cultura, Ede
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg de Lawei, Drachten
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Veste, Delft
Patrick Laureij
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kennemer Theater, Beverwijk
Alex Ploeg Ultimatum
Schaffelaartheater, Barneveld
Louise Korthals - Alles is er
Orpheus, Apeldoorn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Orpheus, Apeldoorn
Yentl en de Boer - Magie
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Arjen Lubach
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Paul de Leeuw - Vette Pech!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
vrijdag 10 mei 2019
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kommil Foo - Oogst
Zaantheater, Zaandam
Kiki Schippers - Waar
Het Klooster, Woerden
Thomas Acda - Motel
Theater De Leest, Waalwijk