Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Omval
Diemen
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Domijnen
Sittard
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Dok6
Panningen
Singer Theater
Laren
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Parktheater
Eindhoven
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
GC de Melkerij
Zemst
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
De Maaspoort
Venlo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater De Willem
Papendrecht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Vorstin
Hilversum
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater Cardo
Groesbeek
20:15
Cultura
Ede
Theater PePijn
Den Haag
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Ludens
Voorburg
20:15
van Beresteyn
Veendam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Klif
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Diekhuus
Middelharnis
C.C. Meeuwen-gruitrode
Meeuwen-Gruitrode
Koningshof
Maassluis
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Kulturhus Holten
Holten
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater 't Pand
Gorinchem
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater PePijn
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
BREStheater
Brielle
Theater De Kolk
Assen
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kunstgreep
Oostzaan
Pook
Oostknollendam
AINSI
Maastricht
zaterdag 20 januari 2018
20:30
De Zachtmoedige Radicaal
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Jeroen van Merwijk - Lucky
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 21 januari 2018
Karin Bloemen - Volle Bloei
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Emilio Guzman - Kom dan!
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 22 januari 2018
Fuad Hassen - Held
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Leidse Schouwburg, Leiden
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Emilio Guzman - Kom dan!
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 23 januari 2018
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Lievekamp, Oss
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Leidse Schouwburg, Leiden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Omval, Diemen
Lebbis - De Bovengrens
Theater Bouwkunde, Deventer
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Zonder verdoving
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
woensdag 24 januari 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Storm, Winterswijk
Ali B - Koorts
Theater De Leest, Waalwijk
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
De Meenthe, Steenwijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Stoep, Spijkenisse
Johan Goossens - Vlam
De Domijnen, Sittard
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Zuidplein, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Zuidplein, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Willem, Papendrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Dok6, Panningen
André Manuel - De Onzen
Singer Theater, Laren
Fuad Hassen - Held
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Martijn Koning - Koning te rijk
Parktheater, Eindhoven
Lebbis - De Bovengrens
Theater Bouwkunde, Deventer
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Veste, Delft
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
William Boeva - Reset
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Zonder verdoving
Meervaart, Amsterdam
donderdag 25 januari 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
GC de Melkerij, Zemst
Daniël Arends - De Afterparty
Zaantheater, Zaandam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Storm, Winterswijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Junushoff Theater, Wageningen
Marco Lopes - Moedt
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Maaspoort, Venlo
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Sneek, Sneek
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Willem, Papendrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Muze, Noordwijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Zinin, Nijverdal
Fuad Hassen - Held
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Zonder verdoving
De Harmonie, Leeuwarden
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Cardo, Groesbeek
20:15
Benjamin van der Velden - Ik Ben
Cultura, Ede
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater PePijn, Den Haag
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Debby Petter
Beauforthuis, Austerlitz
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Dane Baptiste
Comedy Cafe, Amsterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
vrijdag 26 januari 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Junushoff Theater, Wageningen
Lebbis - De Bovengrens
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
van Beresteyn, Veendam
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
De Klif, Nijmegen
Emilio Guzman - Kom dan!
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Richard Groenendijk - Om alles
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Diekhuus, Middelharnis
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Meeuwen-gruitrode, Meeuwen-Gruitrode
René van Meurs - Ik beloof niks
Koningshof, Maassluis
Karin Bloemen - Volle Bloei
Fulcotheater, IJsselstein
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Piepschuim
Kulturhus Holten, Holten
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater 't Speelhuis, Helmond
Claudia de Breij - Nu
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater 't Pand, Gorinchem
Johan Goossens - Vlam
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater PePijn, Den Haag
Marco Lopes - Moedt
Fransche School Culemborg, Culemborg
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
BREStheater, Brielle
Fuad Hassen - Held
Theater De Kolk, Assen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Posttheater, Arnhem
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Bellevue, Amsterdam
zaterdag 27 januari 2018
20:15
Kommil Foo
Figi Theater, Zeist
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Junushoff Theater, Wageningen
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ali B - Koorts
Theater aan de Schie, Schiedam
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Piepschuim
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kunstgreep, Oostzaan
Johan Goossens - Vlam
Pook, Oostknollendam
William Boeva - Reset
AINSI, Maastricht