Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Dok6
Panningen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Kleine Willem
Enschede
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Pook
Oostknollendam
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Posttheater
Arnhem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
Spant!
Bussum
C.C. Deurne
Deurne
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:15
Veluvine
Nunspeet
Het Kielzog
Hoogezand
Scheldetheater
Terneuzen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Zinin
Nijverdal
Agnietenhof
Tiel
C.C. De Schakel
Waregem
00:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
Het Trefpunt
Warmond
Theater De Lievekamp
Oss
Theater RhederArt
Dieren
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
Figi Theater
Zeist
20:00
Arto Theater
Schoonhoven
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Spant!
Bussum
Het Klooster
Woerden
Flint
Amersfoort
Hoftheater
Raalte
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Agnietenhof
Tiel
De Muze
Noordwijk
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Diligentia
Den Haag
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater De Tuin
Leusden
BREStheater
Brielle
Theater Hof 88
Almelo
20:30
DeMess
Naarden
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Posthuis Theater
Heerenveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schouwburg Venray
Venray
Overasselt Theater
Overasselt
Theater De Molen
Beuningen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Posttheater
Arnhem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Nieuwe Kolk
Assen
Deventer Schouwburg
Deventer
Spant!
Bussum
Chassé Theater
Breda
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Dialoog
Ermelo
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
14:00
De Maaspoort
Venlo
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Meervaart
Amsterdam
vrijdag 07 december 2018
Lebbis - De Bovengrens
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Lebbis - De Bovengrens
Theater Kerkrade, Kerkrade
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Dok6, Panningen
Louise Korthals - Alles is er
Fransche School Culemborg, Culemborg
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Martijn Kardol - Bang
De Kleine Willem, Enschede
Matroesjka - Brainwash
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Nathalie Baartman - Breek
Pook, Oostknollendam
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Patrick Laureij
Posttheater, Arnhem
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg de Lawei, Drachten
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Spant!, Bussum
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. Deurne, Deurne
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:15
Purper - Purper's Passie
Veluvine, Nunspeet
Rayen Panday - Fenomeen
Het Kielzog, Hoogezand
René van Meurs - Ik beloof niks
Scheldetheater, Terneuzen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater de Mythe, Goes
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Thijs Kemperink - Bonje
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Thomas Acda - Motel
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Tineke Schouten - Highlights
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Ton Kas - Kakmaker
Theater Zinin, Nijverdal
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Agnietenhof, Tiel
William Boeva - Reset
C.C. De Schakel, Waregem
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
zaterdag 08 december 2018
19:00
Abdelkader Secteur
Koninklijk Circus, Brussel
Alex Ploeg Ultimatum
Het Trefpunt, Warmond
Ali B - Koorts
Theater De Lievekamp, Oss
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater RhederArt, Dieren
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Zuidplein, Rotterdam
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Speeldoos, Baarn
Arie & Silvester - Wie?!
Figi Theater, Zeist
20:00
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
Arto Theater, Schoonhoven
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Stoep, Spijkenisse
Claudia de Breij - Nu
Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Spant!, Bussum
De Partizanen - Het leven an sich
Het Klooster, Woerden
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Flint, Amersfoort
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Hoftheater, Raalte
Freek de Jonge - De Suppoost
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Odeon, Zwolle
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Beuving - Rotatie
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jochen Otten - Troosten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Agnietenhof, Tiel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Muze, Noordwijk
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Louise Korthals - Alles is er
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Maartje & Kine - Vibrato
Theater De Tuin, Leusden
Martijn Kardol - Bang
BREStheater, Brielle
Matroesjka - Brainwash
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Murth Mossel - Pauwer
DeMess, Naarden
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Op Sterk Water - Een magische kerst
Theater Berkelland, Eibergen
Patrick Laureij
Posthuis Theater, Heerenveen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Venray, Venray
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Overasselt Theater, Overasselt
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater De Molen, Beuningen
20:00
Purper - Purper's Passie
Orpheus, Apeldoorn
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Zuidplein, Rotterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Kampanje, Den Helder
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Posttheater, Arnhem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Stefano Keizers - Erg Heel
De Nieuwe Kolk, Assen
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Deventer Schouwburg, Deventer
Thomas Acda - Motel
Spant!, Bussum
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Chassé Theater, Breda
Tineke Schouten - Highlights
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Bussel, Oosterhout
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Voorveghter, Hardenberg
William Boeva - Reset
De Dialoog, Ermelo
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Schalm, Veldhoven
zondag 09 december 2018
Anne-Marie Jung - Ram
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Theater De Veste, Delft
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
14:00
Hay van Hoorn - Als het leven je niet meer lief heeft
De Maaspoort, Venlo
maandag 10 december 2018
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Julien Zaal / Ron Simpson
Meervaart, Amsterdam