Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Scheldetheater
Terneuzen
Schaffelaartheater
Barneveld
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Pook
Oostknollendam
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Markant Uden
Uden
Lindenberg Theater
Nijmegen
19:15
Kursaal Oostende
Oostende
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Kielzog
Hoogezand
Fransche School Culemborg
Culemborg
Figi Theater
Zeist
20:15
Dok6
Panningen
00:00
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
De Schakel
Gilze
De Oosterpoort
Groningen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Molenberg
Delfzijl
De Meenthe
Steenwijk
21:30
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
C.C. Deurne
Deurne
C.C. De Schakel
Waregem
00:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Agora Theater Druten
Druten
Agnietenhof
Tiel
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater RhederArt
Dieren
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Hof 88
Almelo
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Veste
Delft
Theater De Tuin
Leusden
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Molen
Beuningen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Overasselt Theater
Overasselt
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Hoftheater
Raalte
Het Trefpunt
Warmond
Het Klooster
Woerden
Flint
Amersfoort
Figi Theater
Zeist
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
DeMess
Naarden
DeLaMar
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
De Muze
Noordwijk
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Dialoog
Ermelo
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
BREStheater
Brielle
20:00
Arto Theater
Schoonhoven
Agnietenhof
Tiel
Theater De Veste
Delft
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
14:00
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
vrijdag 07 december 2018
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Scheldetheater, Terneuzen
Jan Beuving - Rotatie
Schaffelaartheater, Barneveld
Richard Groenendijk - Om Alles!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Patrick Laureij
Posttheater, Arnhem
Nathalie Baartman - Breek
Pook, Oostknollendam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Podium Hoge Woerd, De Meern
Alex Ploeg Ultimatum
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Lebbis - De Bovengrens
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Fuad Hassen - Held
Markant Uden, Uden
De Partizanen - Het leven an sich
Lindenberg Theater, Nijmegen
19:15
Jacques Vermeire
Kursaal Oostende, Oostende
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Het Veur Theater, Leidschendam
Rayen Panday - Fenomeen
Het Kielzog, Hoogezand
Louise Korthals - Alles is er
Fransche School Culemborg, Culemborg
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Figi Theater, Zeist
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Dok6, Panningen
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Diligentia, Den Haag
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
DeLaMar, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten
De Schakel, Gilze
Hadewych Minis - Minis Plus
De Oosterpoort, Groningen
Thomas Acda - Motel
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
De Molenberg, Delfzijl
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Meenthe, Steenwijk
21:30
Jeroen Leenders - The Jeroen Leenders Experience
De Maaspoort, Venlo
Martijn Kardol - Bang
De Kleine Willem, Enschede
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Kirsten van Teijn - Nobel
Cultura, Ede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. Deurne, Deurne
William Boeva - Reset
C.C. De Schakel, Waregem
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Agora Theater Druten, Druten
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 08 december 2018
Tineke Schouten - Highlights
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Zuidplein, Rotterdam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Zuidplein, Rotterdam
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater RhederArt, Dieren
Louise Korthals - Alles is er
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Matroesjka - Brainwash
Theater Hof 88, Almelo
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Claudia de Breij - Nu
Theater De Veste, Delft
Maartje & Kine - Vibrato
Theater De Tuin, Leusden
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Stoep, Spijkenisse
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Schalm, Veldhoven
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater De Molen, Beuningen
Ali B - Koorts
Theater De Lievekamp, Oss
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Kampanje, Den Helder
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Kampanje, Den Helder
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Bussel, Oosterhout
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Op Sterk Water - Een magische kerst
Theater Berkelland, Eibergen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jochen Otten - Troosten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Thomas Acda - Motel
Spant!, Bussum
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Spant!, Bussum
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Odeon, Zwolle
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Posttheater, Arnhem
Patrick Laureij
Posthuis Theater, Heerenveen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Overasselt Theater, Overasselt
20:00
Purper - Purper's Passie
Orpheus, Apeldoorn
Freek de Jonge - De Suppoost
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:00
Abdelkader Secteur
Koninklijk Circus, Brussel
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Hoftheater, Raalte
Alex Ploeg Ultimatum
Het Trefpunt, Warmond
De Partizanen - Het leven an sich
Het Klooster, Woerden
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Flint, Amersfoort
Arie & Silvester - Wie?!
Figi Theater, Zeist
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Murth Mossel - Pauwer
DeMess, Naarden
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
DeLaMar, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg Heel
De Nieuwe Kolk, Assen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Muze, Noordwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kunstgreep, Oostzaan
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
William Boeva - Reset
De Dialoog, Ermelo
Jan Beuving - Rotatie
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Chassé Theater, Breda
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Martijn Kardol - Bang
BREStheater, Brielle
20:00
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
Arto Theater, Schoonhoven
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Agnietenhof, Tiel
zondag 09 december 2018
Claudia de Breij - Nu
Theater De Veste, Delft
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
14:00
Hay van Hoorn - Als het leven je niet meer lief heeft
De Maaspoort, Venlo
Anne-Marie Jung - Ram
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 10 december 2018
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Leest, Waalwijk