Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Singer Theater
Laren
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Hof 88
Almelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Het Klooster
Woerden
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:15
Cultureel Centrum De Wis
Loosbroek
20:15
Cultura
Ede
Chassé Theater
Breda
Wilminktheater
Enschede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bouwkunde
Deventer
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Deventer Schouwburg
Deventer
Chassé Theater
Breda
20:15
Vestzaktheater
Son
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
van Beresteyn
Veendam
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
C.C. De Kei
Reusel
Agnietenhof
Tiel
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Kukeleku
Horst
17:30
Jopenkerk
Haarlem
21:00
De Flux
Zaandam
20:15
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Simplon
Groningen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
De Weijer
Boxmeer
De Harmonie
Leeuwarden
Wilminktheater
Enschede
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Hof 88
Almelo
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Bellevue
Amsterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Munttheater
Weert
Deventer Schouwburg
Deventer
De Dialoog
Ermelo
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Podium Hoge Woerd
De Meern
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
Diligentia
Den Haag
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
CulturA & Zo
Nootdorp
zaterdag 30 september 2017
Jetty Mathurin - De Overdracht
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Arto Theater, Schoonhoven
zondag 01 oktober 2017
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater Dakota, Den Haag
dinsdag 03 oktober 2017
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:15
Zonder verdoving
De Muze, Noordwijk
woensdag 04 oktober 2017
20:00
Javier Guzman - Ga-bie-jer
Theater Zuidplein, Rotterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Walhalla, Rotterdam
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Kampanje, Den Helder
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Zonder verdoving
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Singer Theater, Laren
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Lochem, Lochem
donderdag 05 oktober 2017
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Hof 88, Almelo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Zonder verdoving
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Junushoff Theater, Wageningen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Klooster, Woerden
20:30
Piepschuim
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston We Have
Gigant, Apeldoorn
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultureel Centrum De Wis, Loosbroek
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cultura, Ede
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Chassé Theater, Breda
vrijdag 06 oktober 2017
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Wilminktheater, Enschede
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Griffioen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Bouwkunde, Deventer
Martijn Koning - Koning te rijk
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Deventer Schouwburg, Deventer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Chassé Theater, Breda
zaterdag 07 oktober 2017
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Vestzaktheater, Son
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Eric van Sauers - De lief en leed tour
van Beresteyn, Veendam
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Griffioen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Bouwkunde, Deventer
Ton Kas - Kakmaker
Theater aan de Schie, Schiedam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Vrijdag vs. Sandifort
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jandino Asporaat / Murth Mossel - Bemm Comedy @ ICFR
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning te rijk
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. De Kei, Reusel
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Agnietenhof, Tiel
zondag 08 oktober 2017
20:00
Chris Rock
Ziggo Dome, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Kukeleku, Horst
17:30
Edson Da Graça / Martijn Oosterhuis
Jopenkerk, Haarlem
21:00
Fabian Franciscus / Pepijn Schoneveld / Raoul Heertje - Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
maandag 09 oktober 2017
20:15
Climate Comedy Night
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 10 oktober 2017
20:00
Roy en Hedy Grünewald
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Zonder verdoving
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
woensdag 11 oktober 2017
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Walhalla, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Zonder verdoving
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Lievekamp, Oss
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Comedy Night
Simplon, Groningen
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ali B - Koorts
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Weijer, Boxmeer
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
De Harmonie, Leeuwarden
donderdag 12 oktober 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Wilminktheater, Enschede
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Walhalla, Rotterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Hof 88, Almelo
Ali B - Koorts
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Veste, Delft
20:15
Zonder verdoving
Theater de Speeldoos, Baarn
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Bellevue, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
De Afterparty
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Munttheater, Weert
Jetty Mathurin - De Overdracht
Deventer Schouwburg, Deventer
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Dialoog, Ermelo
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Agora Theater Druten, Druten
vrijdag 13 oktober 2017
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Marlon Kicken
Theater Zuidplein, Rotterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Omval, Diemen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Venray, Venray
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Podium Hoge Woerd, De Meern
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Uit de hoge hoed improv comedy
Neushoorn, Leeuwarden
Sanne Wallis de Vries - Gut
Diligentia, Den Haag
20:15
Piepschuim
De Maaspoort, Venlo
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
CulturA & Zo, Nootdorp