Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
14:00
Sociëteit Vereeniging
Haarlem
15:30
Theater Mozaïek
Zuidlaren
20:00
Theater het Hof
Arnhem
20:00
Toomler Theater
Amsterdam
20:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Bouwkunde
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Schuur
Haarlem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
19:15
Meervaart
Amsterdam
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Omval
Diemen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Werftheater
Utrecht
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Hofman
Utrecht
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Griffioen
Amstelveen
C.C. De Pas
Heesch
Theater Walhalla
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Veste
Delft
Posttheater
Arnhem
De Weijer
Boxmeer
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Café de Griffioen
IJmuiden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Kattendans
Bergeijk
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Dok6
Panningen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Theater de Griffioen
Amstelveen
Strandpaviljoen Aloha
Velsen-Noord
Chassé Theater
Breda
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Walhalla
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
Luctor et Emergo
Rilland
00:00
Jan van Besouw
Goirle
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
00:00
Theater Carrousel
Ommen
Theater De Leest
Waalwijk
Vestzaktheater
Son
Theater De Veste
Delft
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Koningshof
Maassluis
20:00
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
20:00
De Kattendans
Bergeijk
Martiniplaza
Groningen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Vestzaktheater
Son
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Ludens
Voorburg
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Venray
Venray
Theater Idea
Soest
De Kleine Komedie
Amsterdam
Singer Theater
Laren
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Theaterpand Weesp
Weesp
00:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theaterhotel Almelo
Almelo
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
Sense
Dokkum
De Kunstgreep
Oostzaan
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
zaterdag 21 september 2019
20:30
Pieter Jouke / Tim Hartog
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Smeltkroes, Maarheeze
zondag 22 september 2019
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
14:00
Mylou Frencken
Sociëteit Vereeniging, Haarlem
15:30
Hans Kazàn / Steven Kazàn
Theater Mozaïek, Zuidlaren
20:00
DJ Paulus / President Obonjo / Rogier Kahlmann
Theater het Hof, Arnhem
20:00
Echt Gebeurd
Toomler Theater, Amsterdam
20:00
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Verbeelding, Purmerend
maandag 23 september 2019
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Theater 't Speelhuis, Helmond
dinsdag 24 september 2019
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Bouwkunde, Deventer
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Schuur, Haarlem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parktheater, Eindhoven
19:15
Theo Von
Meervaart, Amsterdam
22:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 25 september 2019
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Bouwkunde, Deventer
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater Hof 88, Almelo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Het Park, Hoorn
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Omval, Diemen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parktheater, Eindhoven
20:00
Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Werftheater, Utrecht
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Het Klooster, Woerden
20:15
Cabarestafette
De Maaspoort, Venlo
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Werftheater, Utrecht
20:30
Utrecht Lacht: Open Mic, Comedy Night
Hofman, Utrecht
donderdag 26 september 2019
Best of... Ton Kas
Podium Hoge Woerd, De Meern
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Griffioen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C. De Pas, Heesch
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Walhalla, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater Hof 88, Almelo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Veste, Delft
Sara Kroos - Verte
Posttheater, Arnhem
Henry van Loon - Onze Henry
De Weijer, Boxmeer
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Café de Griffioen, IJmuiden
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Urbanus
De Kattendans, Bergeijk
De Lama's
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Dok6, Panningen
20:30
Stacey Esajas - SOEP!
Werftheater, Utrecht
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
De Kleine Willem, Enschede
vrijdag 27 september 2019
Best of... Ton Kas
Theater de Griffioen, Amstelveen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Strandpaviljoen Aloha, Velsen-Noord
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Podium Hoge Woerd, De Meern
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Walhalla, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Luctor et Emergo, Rilland
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Jan van Besouw, Goirle
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Carrousel, Ommen
Max van den Burg - Paasbest
Theater De Leest, Waalwijk
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Vestzaktheater, Son
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Veste, Delft
Sara Kroos - Verte
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
De Patrizanen - Het leven an sich
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Soundos - Niets te verliezen
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Koningshof, Maassluis
20:00
Edson Da Graça - Wakker
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
20:00
Urbanus
De Kattendans, Bergeijk
De Lama's
Martiniplaza, Groningen
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Vestzaktheater, Son
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Swanla Theater, Zevenhuizen
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Posttheater, Arnhem
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Fransche School Culemborg, Culemborg
zaterdag 28 september 2019
Best of... Ton Kas
Theater de Griffioen, Amstelveen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Ludens, Voorburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Venray, Venray
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Idea, Soest
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich
Singer Theater, Laren
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theaterpand Weesp, Weesp
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theaterhotel Almelo, Almelo
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Papenstraattheater, Zwolle
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Sense, Dokkum
Sara Kroos - Verte
De Kunstgreep, Oostzaan
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Deventer Schouwburg, Deventer
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
ECI Cultuurfabriek, Roermond