Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Veste
Delft
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:00
Regiotheater Niehove
Niehove
20:00
C.C. Deurne
Deurne
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Pook
Oostknollendam
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
Cultuurschuur
Wieringerwerf
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Spant!
Bussum
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Leidse Schouwburg
Leiden
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Ins Blau
Leiden
00:00
Theater Ins Blau
Leiden
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Dok6
Panningen
De Meenthe
Steenwijk
Munttheater
Weert
Theater Aan de Slinger
Houten
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Veste
Delft
Theater de Koornbeurs
Franeker
C.C. Den Herd
Bladel
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Het spectrum
Schijndel
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Hofman
Utrecht
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:30
Theater De Omval
Diemen
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Zaantheater
Zaandam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Scheldetheater
Terneuzen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Weijer
Boxmeer
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
HAN Campustheater
Nijmegen
20:00
Vestzaktheater
Enschede
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
zaterdag 09 november 2019
Sara Kroos - Verte
Theater De Veste, Delft
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Regiotheater Niehove, Niehove
20:00
Beperkt Houdbaar - De Première
C.C. Deurne, Deurne
20:00
Nathalie Baartman
Theater Berkelland, Eibergen
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:00
Daniel Sloss
Meervaart, Amsterdam
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Sneek, Sneek
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Figi Theater, Zeist
20:15
Max van den Burg - Paasbest
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Brigitte Kaandorp
De Maaspoort, Venlo
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Hehobros
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Enge Buren - BASTA!
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Pook, Oostknollendam
20:30
Arie en Silvester - WIE?!
Fidei et Arti, Oudenbosch
zondag 10 november 2019
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Cultuurschuur, Wieringerwerf
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Spant!, Bussum
maandag 11 november 2019
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Bussel, Oosterhout
dinsdag 12 november 2019
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Leidse Schouwburg, Leiden
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Maagd, Bergen op Zoom
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger
Theater Ins Blau, Leiden
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Ins Blau, Leiden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Hehobros
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 13 november 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Dok6, Panningen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
De Meenthe, Steenwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Munttheater, Weert
Lebbis - De Ervaring
Theater Aan de Slinger, Houten
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Meenthe, Steenwijk
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater De Veste, Delft
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater de Koornbeurs, Franeker
De Patrizanen - Het leven an sich
C.C. Den Herd, Bladel
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
00:00
Jan Beuving - Rotatie
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
ATLAS Theater, Emmen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Masters of Comedy - Javier Guzman, Jim Speelmans en Bob Maclaren
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Dok6, Panningen
20:15
Youssef El Mousaoui - Yallah, naar België
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Het spectrum, Schijndel
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid
Hofman, Utrecht
20:30
Hehobros
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Daan Boom - De Eerste
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Concordia, Enschede
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater De Omval, Diemen
donderdag 14 november 2019
00:00
Yora Rienstra - UP
Theater De Boerderij, Huizen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Best of... Ton Kas
Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Scheldetheater, Terneuzen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Weijer, Boxmeer
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater 't Speelhuis, Helmond
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
De Patrizanen - Het leven an sich
De Nieuwe Kolk, Assen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Lindenberg Theater, Nijmegen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:00
Ary Abittan
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
HAN Campustheater, Nijmegen
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Vestzaktheater, Enschede
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Enge Buren - BASTA!
Agnietenhof, Tiel
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen