Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Flint
Amersfoort
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater Karoessel
Geleen
15:00
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
Beatrix Theater
Utrecht
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Het Musiater
Zevenaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Pitboel Theater
Sittard
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Klooster
Woerden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Flint
Amersfoort
Zaantheater
Zaandam
Theater De Willem
Papendrecht
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Martiniplaza
Groningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Meenthe
Steenwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Singer Theater
Laren
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Dok6
Panningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Parktheater
Eindhoven
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
AINSI
Maastricht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Orpheus
Apeldoorn
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Metropool
Hengelo
Het Klooster
Woerden
Theater De Veste
Delft
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Chassé Theater
Breda
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Martiniplaza
Groningen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Cultura
Ede
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Schalm
Veldhoven
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Chassé Theater
Breda
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Spant!
Bussum
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
zaterdag 15 december 2018
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater De Veste, Delft
Stefano Keizers - Erg Heel
Chassé Theater, Breda
Thomas Acda - Motel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Thomas Smith - De jaren van verstand
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater aan de Schie, Schiedam
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Ogterop, Meppel
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Flint, Amersfoort
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Storm, Winterswijk
zondag 16 december 2018
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Theater Karoessel, Geleen
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - De Rattenvanger 6+
De Maaspoort, Venlo
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Op Sterk Water - Een magische kerst met Op Sterk Water
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Purper - Purper's Passie
Diligentia, Den Haag
maandag 17 december 2018
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Beatrix Theater, Utrecht
20:30
Hari Kondabolu
Boom Chicago, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 18 december 2018
Ali B - Koorts
Het Musiater, Zevenaar
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Clara Zoerbier / Jack Vinders - Krismesselerei
Theater Kerkrade, Kerkrade
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Martijn Kardol - Bang
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Leidse Schouwburg, Leiden
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Meervaart, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Theaterhotel Almelo, Almelo
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
woensdag 19 december 2018
20:00
Ali B - Koorts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Anne-Marie Jung - Ram
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Pitboel Theater, Sittard
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Klooster, Woerden
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Freek de Jonge - De Suppoost
Flint, Amersfoort
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Zaantheater, Zaandam
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Willem, Papendrecht
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater De Leest, Waalwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Purmaryn, Purmerend
Martijn Kardol - Bang
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Stoep, Spijkenisse
Matroesjka - Brainwash
De Meenthe, Steenwijk
Oldenhermanns - UNSEXED
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Patrick Laureij
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Leest, Waalwijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Junushoff Theater, Wageningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Singer Theater, Laren
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Purper - Purper's Passie
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Dok6, Panningen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Cpunt Theater, Hoofddorp
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Parktheater, Eindhoven
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Meervaart, Amsterdam
William Boeva - Reset
AINSI, Maastricht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
donderdag 20 december 2018
Alex Ploeg Ultimatum
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ali B - Koorts
Orpheus, Apeldoorn
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Harmonie, Leeuwarden
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Clara Zoerbier - Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Klooster, Woerden
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater De Veste, Delft
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Chassé Theater, Breda
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Orpheus, Apeldoorn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Ogterop, Meppel
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - De Bovengrens
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Werftheater, Utrecht
20:15
Martijn Kardol - Bang
Cultura, Ede
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Matroesjka - Brainwash
Theater de Schalm, Veldhoven
Najib Amhali - Waar was ik?
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij
Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Purper - Purper's Passie
Spant!, Bussum
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Goudse Schouwburg, Gouda
Stefano Keizers - Erg Heel
Deventer Schouwburg, Deventer
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Ton Kas - Kakmaker
Meervaart, Amsterdam
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden