Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Concordia
Enschede
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Parktheater
Eindhoven
De Kulturele Raad
Hillegom
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Werftheater
Utrecht
Studio de Bakkerij
Rotterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Wilminktheater
Enschede
Meervaart
Amsterdam
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
Prinsenhof
Best
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Theater Zinin
Nijverdal
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Figi Theater
Zeist
19:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Werftheater
Utrecht
De Meenthe
Steenwijk
't Theaterke
Best
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Meervaart
Amsterdam
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Prinsenhof
Best
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Ludens
Voorburg
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Posttheater
Arnhem
Vestzaktheater
Son
Theater De Storm
Winterswijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Flint
Amersfoort
15:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
14:30
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Klokgebouw
Eindhoven
19:00
Klokgebouw
Eindhoven
Flint
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
19:00
Café de Cactus
Hengelo
Schiecentrale Rotterdam
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Leest
Waalwijk
Schiecentrale Rotterdam
Rotterdam
20:30
Theater De Omval
Diemen
Schiecentrale Rotterdam
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
donderdag 16 september 2021
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Willem, Papendrecht
Nathalie Baartman - SNAK
Theater de Speeldoos, Baarn
Peter Pannekoek
Theater Concordia, Enschede
20:00
Rayen Panday - Trigger
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
René van Meurs - Hunkert
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Sanne Wallis de Vries - Kom
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Zoutmus - Jungleprinter
Cpunt Theater, Hoofddorp
vrijdag 17 september 2021
20:00
Ali B - Koorts
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
André Manuel - Sneu
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Parktheater, Eindhoven
Jan Beuving - Restante
De Kulturele Raad, Hillegom
20:30
Jandino - Opgefokt
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Werftheater, Utrecht
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Studio de Bakkerij, Rotterdam
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Het Veur Theater, Leidschendam
John Cleese
Wilminktheater, Enschede
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Meervaart, Amsterdam
Kirsten van Teijn - (S)experiment
De Toegift, Den Hoorn
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Posttheater, Arnhem
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Prinsenhof, Best
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Cpunt Theater, Hoofddorp
Peter Pannekoek
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Rayen Panday - Trigger
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
René van Meurs - Hunkert
Chassé Theater, Breda
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Posthuis Theater, Heerenveen
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
De Meenthe, Steenwijk
20:30
The Silent Comedy
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Theater Zinin, Nijverdal
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 18 september 2021
20:15
Ali B - Koorts
Figi Theater, Zeist
19:00
André Manuel - Sneu
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Arie Koomen - BOE!
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Wesopa Weesp, Weesp
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Parktheater, Eindhoven
20:15
Jandino - Opgefokt
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Werftheater, Utrecht
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
De Meenthe, Steenwijk
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
't Theaterke, Best
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Meervaart, Amsterdam
Katherine Ryan
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Lisa Loeb - Extase
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Prinsenhof, Best
Nathalie Baartman - SNAK
Theater Carrousel, Ommen
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater De Lievekamp, Oss
Peter Pannekoek
Theater Ludens, Voorburg
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:15
Rayen Panday - Trigger
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Posttheater, Arnhem
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Vestzaktheater, Son
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Theater De Storm, Winterswijk
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
zondag 19 september 2021
20:15
Ali B - Koorts
Flint, Amersfoort
15:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
14:30
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Parktheater, Eindhoven
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Rayen Panday - Trigger
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Tisjeboy Jay - Het Tijdelijke Abnormaal
Klokgebouw, Eindhoven
19:00
Tisjeboy Jay - Het Tijdelijke Abnormaal
Klokgebouw, Eindhoven
maandag 20 september 2021
Najib Amhali - Waar was ik?
Flint, Amersfoort
20:15
Rayen Panday - Trigger
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 21 september 2021
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
Dorine Wiersma / Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
De Oosterpoort, Groningen
19:00
Helligen Hendrik
Café de Cactus, Hengelo
Henry van Loon
Schiecentrale Rotterdam, Rotterdam
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Flint, Amersfoort
20:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Jan van Besouw, Goirle
woensdag 22 september 2021
20:15
Ali B - Koorts
Meervaart, Amsterdam
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
Henry van Loon
Schiecentrale Rotterdam, Rotterdam
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater De Omval, Diemen
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Schiecentrale Rotterdam, Rotterdam
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Parktheater, Eindhoven
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Flint, Amersfoort
Peter Pannekoek
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Rayen Panday - Trigger
Zaantheater, Zaandam
20:00
René van Meurs - Hunkert
De Nieuwe Kolk, Assen