Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Cultura
Ede
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Harmonie
Leeuwarden
Veluvine
Nunspeet
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Sneek
Sneek
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
Junushoff Theater
Wageningen
Munttheater
Weert
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
De Nieuwe Kolk
Assen
De Maagd
Bergen op Zoom
De Weijer
Boxmeer
BREStheater
Brielle
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
De Meerpaal
Dronten
Agora Theater Druten
Druten
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posthuis Theater
Heerenveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Lochem
Lochem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
De Klif
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Lievekamp
Oss
De Domijnen
Sittard
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
van Beresteyn
Veendam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Schalm
Veldhoven
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Leest
Waalwijk
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Orpheus
Apeldoorn
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Omval
Diemen
Theater RhederArt
Dieren
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
C.C. De Werft
Geel
Theater de Voorveghter
Hardenberg
donderdag 09 mei 2019
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Dolf Jansen - Bijna
Cultura, Ede
Kiki Schippers - Waar
ATLAS Theater, Emmen
Thomas Acda - Motel
Theater de Koornbeurs, Franeker
Nathalie Baartman - Breek
De Oosterpoort, Groningen
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Maarten van den Berg - Alleen pinguïns zijn zwart-wit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Cpunt Theater, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Harmonie, Leeuwarden
Arie & Silvester - Wie?!
Veluvine, Nunspeet
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Purmaryn, Purmerend
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Sneek, Sneek
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Kirsten van Teijn - Nobel
De Maaspoort, Venlo
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Junushoff Theater, Wageningen
Henry van Loon - Onze Henry
Munttheater, Weert
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 10 mei 2019
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Hof 88, Almelo
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Najib Amhali waar was ik?
Meervaart, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Yentl en de Boer - Magie
DeLaMar, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Posttheater, Arnhem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Nieuwe Kolk, Assen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Maagd, Bergen op Zoom
Louise Korthals - Alles is er
De Weijer, Boxmeer
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
BREStheater, Brielle
Arie & Silvester - Wie?!
Spant!, Bussum
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Marlon Kicken - In de Lift
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Matroesjka - Brainwash
Diligentia, Den Haag
Emilio Guzman - Kom dan!
Deventer Schouwburg, Deventer
Rayen Panday - Fenomeen
De Meerpaal, Dronten
Nathalie Baartman - Breek
Agora Theater Druten, Druten
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Wilminktheater, Enschede
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Dolf Jansen - Bijna
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
De Partizanen - Het leven an sich
Posthuis Theater, Heerenveen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater 't Speelhuis, Helmond
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Het Park, Hoorn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Theo Nijland - En de rest is onzin
De Harmonie, Leeuwarden
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Leidse Schouwburg, Leiden
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg Lochem, Lochem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Oeloek - Droeftoeters
De Klif, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Lievekamp, Oss
Alex Ploeg Ultimatum
De Domijnen, Sittard
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Stoep, Spijkenisse
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Agnietenhof, Tiel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Arjen Lubach - Live
Markant Uden, Uden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
van Beresteyn, Veendam
Patrick Laureij
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Schalm, Veldhoven
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Ludens, Voorburg
Thomas Acda - Motel
Theater De Leest, Waalwijk
Kiki Schippers - Waar
Het Klooster, Woerden
Kommil Foo - Oogst
Zaantheater, Zaandam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zaterdag 11 mei 2019
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Flint, Amersfoort
20:15
Najib Amhali - Waar was ik?
Meervaart, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Yentl en de Boer - Magie
DeLaMar, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Orpheus, Apeldoorn
ANNE & LISA - Weltschmerz
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Film: Le gamin au velo
PlusEtage, Baarle-Nassau
Dolf Jansen - Bijna
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Kristel Zweers en Jeroen Leenders - Dubbelprogramma
Theater PePijn, Den Haag
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Diligentia, Den Haag
Patrick Laureij
Theater de Kampanje, Den Helder
Pieter Jouke / Ronald Snijders - De Staat van verwarring
Theater De Omval, Diemen
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater RhederArt, Dieren
Theo Nijland - En de rest is onzin
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Henry van Loon - Onze Henry
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Werft, Geel
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Voorveghter, Hardenberg