Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
Fransche School Culemborg
Culemborg
15:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koningshof
Maassluis
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Tuin
Leusden
Theater De Veste
Delft
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
De Schakel
Gilze
20:15
De Weverij
Zierikzee
Dok6
Panningen
Dorpshuis Heerde
Heerde
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
Musis
Arnhem
19:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Beun
Heiloo
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Hof 88
Almelo
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Veluvine
Nunspeet
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
Agnietenhof
Tiel
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
BREStheater
Brielle
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
C.C. De tippe
Vledder
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Meenthe
Steenwijk
De Muze
Noordwijk
De Reggehof
Goor
Diligentia
Den Haag
woensdag 21 november 2018
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Purper - Purper's Passie
Cpunt Theater, Hoofddorp
Matroesjka - Brainwash
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Cultura, Ede
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg Heel
De Oosterpoort, Groningen
Martijn Kardol - Bang
Deventer Schouwburg, Deventer
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Flint, Amersfoort
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Fransche School Culemborg, Culemborg
15:30
jokkebrokker
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Arie & Silvester - Wie?!
Koningshof, Maassluis
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Markant Uden, Uden
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jan Beuving - Rotatie
Parktheater, Eindhoven
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ali B - Koorts
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2018: Beeldenstorm
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Venray, Venray
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
William Boeva - Reset
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Yentl en de Boer - Magie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Thomas Acda - Motel
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bellevue, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Kom, Nieuwegein
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Speeldoos, Baarn
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Stoep, Spijkenisse
Anne-Marie Jung - Ram
Theater De Tuin, Leusden
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater De Veste, Delft
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater PePijn, Den Haag
Johan Goossens - Vlam
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
donderdag 22 november 2018
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Lebbis - De Bovengrens
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Johan Goossens - Vlam
De Maaspoort, Venlo
Arie & Silvester - Wie?!
De Schakel, Gilze
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
De Weverij, Zierikzee
Freek de Jonge - De Suppoost
Dok6, Panningen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Dorpshuis Heerde, Heerde
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Het Evertshuis, Bodegraven
René van Meurs - Ik beloof niks
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Kantine Walhalla, Rotterdam
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Kennemer Theater, Beverwijk
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Musis, Arnhem
19:00
Michel Leeb
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Richard Groenendijk - Om Alles!
Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Koning van de dieren
Posttheater, Arnhem
Anne-Marie Jung - Ram
Schaffelaartheater, Barneveld
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ali B - Koorts
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Venray, Venray
00:00
Marco Lopes - Moedt
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Beun, Heiloo
Patrick Laureij
Theater de Griffioen, Amstelveen
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Kappen, Haaksbergen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater De Leest, Waalwijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Thomas Acda - Motel
Theater De Willem, Papendrecht
Tineke Schouten - Highlights
Theater Harderwijk, Harderwijk
Kiki Schippers - Waar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Hof 88, Almelo
Thijs Kemperink - Bonje
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Zuidplein, Rotterdam
Louise Korthals - Alles is er
Veluvine, Nunspeet
Henry van Loon - Onze Henry
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Wilminktheater, Enschede
vrijdag 23 november 2018
Matroesjka - Brainwash
Agnietenhof, Tiel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
BREStheater, Brielle
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Marco Lopes - Moedt
C.C. De tippe, Vledder
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Kiki Schippers - Waar
De Maaspoort, Venlo
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Meenthe, Steenwijk
Louise Korthals - Alles is er
De Muze, Noordwijk
Nathalie Baartman - Breek
De Reggehof, Goor
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag