Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theaterhotel Almelo
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Weverij
Zierikzee
20:15
Figi Theater
Zeist
00:00
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Meenthe
Steenwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Sneek
Sneek
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Kom
Nieuwegein
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Singer Theater
Laren
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Harderwijk
Harderwijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
De Molenberg
Delfzijl
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Kaasfabriek
Wormer
C.C. De kern
Wilrijk
Het Trefpunt
Warmond
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
van Beresteyn
Veendam
Werftheater
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Sneek
Sneek
Theater aan de Schie
Schiedam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
Singer Theater
Laren
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Willem
Enschede
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
De hoogte
Winsum
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Theater Ludens
Voorburg
van Beresteyn
Veendam
Werftheater
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
woensdag 27 februari 2019
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theaterhotel Almelo, Almelo
Patrick Laureij
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
donderdag 28 februari 2019
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
De Weverij, Zierikzee
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Figi Theater, Zeist
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Zaantheater, Zaandam
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater De Storm, Winterswijk
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Junushoff Theater, Wageningen
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Meenthe, Steenwijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Sneek, Sneek
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Winsinghhof, Roden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater de Purmaryn, Purmerend
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Kom, Nieuwegein
Maartje & Kine - Vibrato
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Harmonie, Leeuwarden
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Harmonie, Leeuwarden
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Singer Theater, Laren
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Het Park, Hoorn
Yentl en de Boer - Magie
Cpunt Theater, Hoofddorp
Louise Korthals - Alles is er
Cpunt Theater, Hoofddorp
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater Harderwijk, Harderwijk
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Koornbeurs, Franeker
Fresku - Voordat het te laat is
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Deventer Schouwburg, Deventer
Ali B - Koorts
Theater de Kampanje, Den Helder
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Molenberg, Delfzijl
Richard Groenendijk - Om Alles!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Rayen Panday - Fenomeen
Posttheater, Arnhem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Deng Boy
Meervaart, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
vrijdag 01 maart 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Spiegel, Zwolle
Patrick Laureij
Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De kern, Wilrijk
Javier Guzman - Guzmán
Het Trefpunt, Warmond
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
van Beresteyn, Veendam
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Werftheater, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Agnietenhof, Tiel
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Scheldetheater, Terneuzen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
De Meenthe, Steenwijk
Ali B - Koorts
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Sneek, Sneek
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater aan de Schie, Schiedam
Thomas Acda - Motel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kiki Schippers - Waar
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater De Verwachting, Ritthem
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Purmaryn, Purmerend
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Het Veur Theater, Leidschendam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Singer Theater, Laren
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Het Park, Hoorn
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Karin Bloemen - Souvenirs
Goudse Schouwburg, Gouda
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Willem, Enschede
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg de Lawei, Drachten
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Rayen Panday - Fenomeen
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Yentl en de Boer - Magie
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Posttheater, Arnhem
Nathalie Baartman - Breek
Orpheus, Apeldoorn
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Fabian Franciscus - Vlafeest
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Johan Goossens - Vlam (reprise)
Meervaart, Amsterdam
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Trudy Labij & Frans Mulder - ’t Is nogal fris voor de tijd van het jaa
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
zaterdag 02 maart 2019
Yentl en de Boer - Magie
Zaantheater, Zaandam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Storm, Winterswijk
Nathalie Baartman - Breek
De hoogte, Winsum
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Kiki Schippers - Waar
Theater Ludens, Voorburg
Rayen Panday - Fenomeen
van Beresteyn, Veendam
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Werftheater, Utrecht
20:00
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Agnietenhof, Tiel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Agnietenhof, Tiel
Thomas Acda - Motel
Oude Luxor Theater, Rotterdam