Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Ogterop
Meppel
00:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Chassé Theater
Breda
DeLaMar
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Zuidplein
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Posttheater
Arnhem
De Maaspoort
Venlo
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Hengelo
Hengelo
18:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Veste
Delft
De Oosterpoort
Groningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Schie
Schiedam
DeLaMar
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
Theater Bellevue
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Parktheater
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
De Stenge
Heinkenszand
Kulturhus Holten
Holten
Munttheater
Weert
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
De Maaspoort
Venlo
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
BREStheater
Brielle
Spant!
Bussum
DeLaMar
Amsterdam
Theater RhederArt
Dieren
Oude Luxor Theater
Rotterdam
woensdag 22 mei 2019
20:00
Roué Verveer
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bellevue, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
Theater de Purmaryn, Purmerend
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Goudse Schouwburg, Gouda
donderdag 23 mei 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Hof 88, Almelo
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg de Lawei, Drachten
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Ogterop, Meppel
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Amphion, Doetinchem
18:00
Dara Ó Briain
Koninklijk Circus, Brussel
Dolf Jansen - Bijna
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
20:30
Jamali Maddix
Comedy Club Haug, Rotterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Wilminktheater, Enschede
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Schouwburg Odeon, Zwolle
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
Theater 't Speelhuis, Helmond
Martijn Koning - Koning van de dieren
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Orpheus, Apeldoorn
Patrick Laureij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Chassé Theater, Breda
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Pieter Jouke / Ronald Snijders - De Staat van verwarring
Theater Walhalla, Rotterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater De Willem, Papendrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bellevue, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Goudse Schouwburg, Gouda
vrijdag 24 mei 2019
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater Zuidplein, Rotterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Orpheus, Apeldoorn
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Junushoff Theater, Wageningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Ogterop, Meppel
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
De Partizanen - Het leven an sich
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Dolf Jansen - Bijna
Posttheater, Arnhem
Emilio Guzman - Kom dan!
De Maaspoort, Venlo
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Finalistentour 2019 - BNNVARA Leids Cabaret Festival
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Jandino Asporaat - Judeska in de TBS-kliniek
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Schouwburg Hengelo, Hengelo
18:00
Jean-Marie Bigard
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:30
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Meervaart, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Veste, Delft
Louise Korthals - Alles is er
De Oosterpoort, Groningen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Orkater - 237 redenen om door te gaan
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Laureij
Theater Zuidplein, Rotterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater aan de Schie, Schiedam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Pieter Jouke / Ronald Snijders - De Staat van verwarring
Theater PePijn, Den Haag
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Het Veur Theater, Leidschendam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Roué Verveer - Heppie de peppie (reprise)
Meervaart, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
ATLAS Theater, Emmen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bellevue, Amsterdam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Thomas Smith - De jaren van verstand
Theater De Verwachting, Ritthem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
zaterdag 25 mei 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
Dara Ó Briain
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Flint, Amersfoort
Dolf Jansen - Bijna
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Stenge, Heinkenszand
Javier Guzman - Guzmán
Kulturhus Holten, Holten
Karin Bloemen - Souvenirs
Munttheater, Weert
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Meervaart, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Veste, Delft
Louise Korthals - Alles is er
De Maaspoort, Venlo
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Deventer Schouwburg, Deventer
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Orkater - 237 redenen om door te gaan
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Laureij
Theater Zuidplein, Rotterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
BREStheater, Brielle
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Spant!, Bussum
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Theater RhederArt, Dieren
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam