Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Perron-3
Rosmalen
S.C.C. De Ruchte
Someren
De Meenthe
Steenwijk
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Venray
Venray
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater De Leest
Waalwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Spant!
Bussum
Theater PePijn
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Meerpaal
Dronten
Theater De Kik
Elst
Wilminktheater
Enschede
Capitole
Gent
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Singer Theater
Laren
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kom
Nieuwegein
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Theater de Bussel
Oosterhout
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Perron-3
Rosmalen
De Wiese
Schalkwijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Maaspoort
Venlo
Theater De Leest
Waalwijk
Het Trefpunt
Warmond
DeLaMar
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Leest
Waalwijk
C.C. De Werf
Aalst
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Nova Kiel
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. Breughelzaal
Bree
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bouwkunde
Deventer
Wilminktheater
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Walhalla
Rotterdam
CC De Warandepoort
Tervuren
De Velinx
Tongeren
Schouwburg Venray
Venray
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Nova Kiel
Antwerpen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
Neushoorn
Leeuwarden
vrijdag 24 april 2020
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Perron-3, Rosmalen
Cameretten - Finalistentournee
S.C.C. De Ruchte, Someren
Tineke Schouten - Highlights
De Meenthe, Steenwijk
Best of... Ton Kas
Agnietenhof, Tiel
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Silent Comedy, de hit van Lowlands
De Maaspoort, Venlo
Silent Comedy - De ultieme cabaretbeleving
De Maaspoort, Venlo
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Venray, Venray
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Schouwburg Venray, Venray
Claudia de Breij - NU
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Marco Lopes - Wees blij
Theater De Leest, Waalwijk
Rayen Panday - Trigger
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 25 april 2020
Eva Crutzen - Try Out
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Henry van Loon - Onze Henry
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
René van Meurs - Hunkert
De Kleine Komedie, Amsterdam
Anuar - EERLIJK
Podium Mozaiek, Amsterdam
Jacques Vermeire
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Javier Guzman - Guzmán
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Orpheus, Apeldoorn
The Silent Comedy
Posttheater, Arnhem
Enge Buren - BASTA!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Spant!, Bussum
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater PePijn, Den Haag
Tineke Schouten - Highlights
Deventer Schouwburg, Deventer
Johan Goossens - Try Out
Theater De Omval, Diemen
Nathalie Baartman - Breek
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Claudia de Breij - NU
De Meerpaal, Dronten
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater De Kik, Elst
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Wilminktheater, Enschede
Kommil Foo - Oogst
Capitole, Gent
Best of... Ton Kas
Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Rayen Panday - Trigger
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Stefano Keizers - Sorry Baby
Singer Theater, Laren
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater de Kom, Nieuwegein
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Marco Lopes - Wees blij
Theater de Bussel, Oosterhout
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Perron-3, Rosmalen
Cameretten - Finalistentournee
De Wiese, Schalkwijk
Groninger Studenten Cabaret Festival
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Louise Korthals
De Maaspoort, Venlo
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater De Leest, Waalwijk
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Het Trefpunt, Warmond
zondag 26 april 2020
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
dinsdag 28 april 2020
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Veste, Delft
Rutger Bregman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
woensdag 29 april 2020
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. De Werf, Aalst
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Brendan Schaub
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Flip Noorman - Love it!
Theater Bellevue, Amsterdam
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Nova Kiel, Antwerpen
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Orpheus, Apeldoorn
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Breughelzaal, Bree
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Veste, Delft
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Kampanje, Den Helder
Eva Crutzen - Try Out
Theater Bouwkunde, Deventer
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Wilminktheater, Enschede
Rundfunk - Todesangstschrei
Goudse Schouwburg, Gouda
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Theater Walhalla, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán
CC De Warandepoort, Tervuren
Kommil Foo - Oogst
De Velinx, Tongeren
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Schouwburg Venray, Venray
donderdag 30 april 2020
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Flip Noorman - Love it!
Theater Bellevue, Amsterdam
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Nova Kiel, Antwerpen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Fransche School Culemborg, Culemborg
Rundfunk - Todesangstschrei
Diligentia, Den Haag
Marco Lopes - Wees blij
Theater PePijn, Den Haag
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lebbis - De Ervaring
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Johnny De Mol - Hier is de Mol!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Schouwburg Het Park, Hoorn
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Kommil Foo - Oogst
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden