Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Singer Theater
Laren
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Theater Sneek
Sneek
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Bellevue
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Theater Bellevue
Amsterdam
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Spiegel
Zwolle
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Spiegel
Zwolle
Markant Uden
Uden
Kursaal Oostende
Oostende
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Chassé Theater
Breda
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Markant Uden
Uden
21:00
Openluchttheater Oosterhout
Oosterhout
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
CC Het Centrum
Nazareth
20:00
Amfitheater Castellum
Almere
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Effenaar
Eindhoven
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Markant Uden
Uden
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Koningshof
Maassluis
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater 't Pand
Gorinchem
Kulturhus
Denekamp
20:00
Theater PePijn
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
BREStheater
Brielle
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
Het Veur Theater
Leidschendam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Werk aan het Spoel
Culemborg
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Mascini Theater
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:00
Zuiderparktheater
Den Haag
19:00
AFAS Live
Amsterdam
donderdag 12 augustus 2021
Peter Pannekoek
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Beth & Flo - Niet wat je denkt
Singer Theater, Laren
Arjen Lubach
Posthuis Theater, Heerenveen
Ashton Brothers
Theater Bellevue, Amsterdam
vrijdag 13 augustus 2021
20:15
Andries Tunru / Guido Weijers / Ruud Smulders - Buiten Spelen
Markant Uden, Uden
20:00
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
Theater Sneek, Sneek
Arjen Lubach
Posthuis Theater, Heerenveen
Ashton Brothers
Theater Bellevue, Amsterdam
Peter Pannekoek
Flint, Amersfoort
zaterdag 14 augustus 2021
Arjen Lubach
Posthuis Theater, Heerenveen
Ashton Brothers
Theater Bellevue, Amsterdam
zondag 15 augustus 2021
Ashton Brothers
Theater Bellevue, Amsterdam
maandag 16 augustus 2021
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Ashton Brothers
Theater Bellevue, Amsterdam
dinsdag 17 augustus 2021
Arjen Lubach
De Meenthe, Steenwijk
Ashton Brothers
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 18 augustus 2021
Arjen Lubach
De Meenthe, Steenwijk
Peter Pannekoek
Podium Hoge Woerd, De Meern
Ashton Brothers
Theater Bellevue, Amsterdam
donderdag 19 augustus 2021
Arjen Lubach
De Meenthe, Steenwijk
Peter Pannekoek
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Andries Tunru / Guido Weijers / Ruud Smulders - Buiten Spelen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Ashton Brothers
Theater Bellevue, Amsterdam
vrijdag 20 augustus 2021
Ashton Brothers
Theater Bellevue, Amsterdam
zaterdag 21 augustus 2021
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Ashton Brothers
Theater Bellevue, Amsterdam
zondag 22 augustus 2021
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Ashton Brothers
Theater Bellevue, Amsterdam
dinsdag 24 augustus 2021
Arjen Lubach
Schouwburg de Lawei, Drachten
woensdag 25 augustus 2021
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Spiegel, Zwolle
Arjen Lubach
Schouwburg de Lawei, Drachten
donderdag 26 augustus 2021
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Spiegel, Zwolle
Peter Pannekoek
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Andries Tunru / Guido Weijers / Ruud Smulders - Buiten Spelen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
Lindenberg Theater, Nijmegen
Arjen Lubach
Schouwburg de Lawei, Drachten
vrijdag 27 augustus 2021
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Spiegel, Zwolle
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Markant Uden, Uden
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Kursaal Oostende, Oostende
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater de Kampanje, Den Helder
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Chassé Theater, Breda
Peter Pannekoek
Theater Hof 88, Almelo
zaterdag 28 augustus 2021
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Spiegel, Zwolle
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Markant Uden, Uden
21:00
Andries Tunru / Guido Weijers / Ruud Smulders - Buiten Spelen
Openluchttheater Oosterhout, Oosterhout
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Els de Schepper
CC Het Centrum, Nazareth
20:00
Fuad Hassen
Amfitheater Castellum, Almere
Peter Pannekoek
Theater Hof 88, Almelo
zondag 29 augustus 2021
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Spiegel, Zwolle
Arjen Lubach
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Comedy Nacht met o.a. Reinier Meijer + Edo Berger + Fedor Ikelaar
Effenaar, Eindhoven
maandag 30 augustus 2021
Arjen Lubach
Schouwburg Ogterop, Meppel
dinsdag 31 augustus 2021
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Arjen Lubach
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Alex Agnew
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
woensdag 01 september 2021
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 02 september 2021
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Markant Uden, Uden
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Deventer Schouwburg, Deventer
Peter Pannekoek
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
René van Meurs - Hunkert
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Ali B - Koorts
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
vrijdag 03 september 2021
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Theater De Storm, Winterswijk
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Rayen Panday - Trigger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Koningshof, Maassluis
20:30
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Ali B - Koorts
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater 't Pand, Gorinchem
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Kulturhus, Denekamp
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Theater PePijn, Den Haag
Peter Pannekoek
Fransche School Culemborg, Culemborg
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
BREStheater, Brielle
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
De Weijer, Boxmeer
20:30
René van Meurs - Hunkert
Theater de Griffioen, Amstelveen
zaterdag 04 september 2021
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater de Kom, Nieuwegein
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Het Veur Theater, Leidschendam
Peter Pannekoek
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Arjen Lubach
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Ali B - Koorts
Goudse Schouwburg, Gouda
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater 't Pand, Gorinchem
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Werk aan het Spoel, Culemborg
20:00
LOS - Lusten en Lasten
Theater 't Web, Bleiswijk
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Theater de Speeldoos, Baarn
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Mascini Theater, Amsterdam
Roué Verveer - Covid-A-Tori
Ziggo Dome, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 05 september 2021
Arjen Lubach
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:00
Rayen Panday - Trigger
Zuiderparktheater, Den Haag
19:00
Daniel Sloss - Hubris
AFAS Live, Amsterdam