Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
15:15
Markant Uden
Uden
15:00
Koningshof
Maassluis
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Sneek
Sneek
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Jan van Besouw
Goirle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Mezz
Breda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Het Klooster
Woerden
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Munttheater
Weert
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Mythe
Goes
00:00
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Dakota
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Chassé Theater
Breda
Orpheus
Apeldoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Flint
Amersfoort
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Klooster
Woerden
Theater De Storm
Winterswijk
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Leest
Waalwijk
De Speeldoos
Vught
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Dok6
Panningen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg Ogterop
Meppel
AINSI
Maastricht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Vorstin
Hilversum
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
19:30
Effenaar
Eindhoven
Cultura
Ede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:15
Het Nationale Theater
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
zaterdag 16 februari 2019
20:30
Berthold Gunster / Dion Vincken - Omdenken: Lastige Kinderen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 17 februari 2019
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
15:15
Berry Knapen / Freddy van den Elzen / Rien Bekkers - Tonpraoten in ut
Markant Uden, Uden
15:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Koningshof, Maassluis
20:15
Mira Van Der Lubbe - Maak van je shit een hit
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 18 februari 2019
Karin Bloemen - Souvenirs
Zaantheater, Zaandam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Ins Blau, Leiden
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 19 februari 2019
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Nathalie Baartman - Breek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Sneek, Sneek
Anne-Marie Jung - Ram
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Jan van Besouw, Goirle
Karin Bloemen - Souvenirs
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Flint, Amersfoort
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
woensdag 20 februari 2019
Jeroen van Merwijk - Lucky
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Het Klooster, Woerden
Rayen Panday - Fenomeen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Munttheater, Weert
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Junushoff Theater, Wageningen
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Agnietenhof, Tiel
Anne-Marie Jung - Ram
De Meenthe, Steenwijk
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Stoep, Spijkenisse
Freek de Jonge - De Suppoost
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán
Theater Walhalla, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Karin Bloemen - Souvenirs
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Patrick Laureij
Leidse Schouwburg, Leiden
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Thomas Acda - Motel
Cpunt Theater, Hoofddorp
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Kiki Schippers - Waar
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Mythe, Goes
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Parktheater, Eindhoven
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Deventer Schouwburg, Deventer
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Dakota, Den Haag
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Molenberg, Delfzijl
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Chassé Theater, Breda
René van Meurs - Ik beloof niks
Orpheus, Apeldoorn
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Meervaart, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Flint, Amersfoort
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
donderdag 21 februari 2019
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Het Klooster, Woerden
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Storm, Winterswijk
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Maartje & Kine - Vibrato
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater De Leest, Waalwijk
Freek de Jonge - De Suppoost
De Speeldoos, Vught
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Stoep, Spijkenisse
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Javier Guzman - Guzmán (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Jochen Otten - Troosten
Dok6, Panningen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Patrick Laureij
Schouwburg Ogterop, Meppel
Henry van Loon - Onze Henry
AINSI, Maastricht
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
Stefano Keizers - Erg Heel
Fulcotheater, IJsselstein
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Kiki Schippers - Waar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Thomas Acda - Motel
Posthuis Theater, Heerenveen
19:30
Raymond van het Groenewoud - kreten en gefluister
Effenaar, Eindhoven
Emilio Guzman - Kom dan!
Cultura, Ede
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
De Toegift, Den Hoorn
20:15
George & Eran - George & Eran worden racisten
Het Nationale Theater , Den Haag
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jeroen van Merwijk - Lucky
Diligentia, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Veste, Delft
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Speeldoos, Baarn
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Pieter Derks
Meervaart, Amsterdam
Nabil - Monopoly
Meervaart, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere