Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Harmonie
Leeuwarden
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Veste
Delft
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
Munttheater
Weert
20:00
Meervaart
Amsterdam
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Jan van Besouw
Goirle
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Fluor
Amersfoort
Filmtheater Luxor
Zutphen
Diligentia
Den Haag
De Nieuwe Kolk
Assen
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Domijnen
Sittard
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
00:00
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Munttheater
Weert
20:00
Meervaart
Amsterdam
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Het Klooster
Woerden
Het Evertshuis
Bodegraven
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Dok6
Panningen
Den heuvel
Alphen
20:15
De Weijer
Boxmeer
De Nieuwe Kolk
Assen
De Molenberg
Delfzijl
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
't Rozenknopje
Eindhoven
van Beresteyn
Veendam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater Mozaïek
Zuidlaren
dinsdag 13 november 2018
Paul de Leeuw - Vette Pech!
De Harmonie, Leeuwarden
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
woensdag 14 november 2018
Richard Groenendijk - Om Alles!
Zaantheater, Zaandam
De Partizanen - Het leven an sich
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater PePijn, Den Haag
Nathalie Baartman - Breek
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Yentl en de Boer - Magie
Theater Harderwijk, Harderwijk
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater De Veste, Delft
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Schalm, Veldhoven
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Purmaryn, Purmerend
Anne-Marie Jung - Ram
Theater De Omval, Diemen
20:00
Ali B
Theater De Leest, Waalwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kom, Nieuwegein
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ton Kas - Kakmaker
Theater 't Speelhuis, Helmond
Matroesjka - Brainwash
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Ogterop, Meppel
Martijn Kardol - Bang
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Purper - Purper's Passie
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Parktheater, Eindhoven
Brigitte Kaandorp - Eh...
Munttheater, Weert
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
19:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Kursaal Oostende, Oostende
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Kennemer Theater, Beverwijk
Henry van Loon - Onze Henry
Jan van Besouw, Goirle
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Goudse Schouwburg, Gouda
René van Meurs - Ik beloof niks
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Comedy Tunes
Fluor, Amersfoort
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Filmtheater Luxor, Zutphen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Diligentia, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Nieuwe Kolk, Assen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Meenthe, Steenwijk
Jan Beuving - Rotatie
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
De Domijnen, Sittard
Jeroen van Merwijk - Lucky
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
donderdag 15 november 2018
Hadewych Minis - Minis Plus
Zaantheater, Zaandam
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Zaantheater, Zaandam
De Partizanen - Het leven an sich
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theaterhotel Almelo, Almelo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater Hof 88, Almelo
Nathalie Baartman - Breek
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Kiki Schippers - Waar
Theater de Stoep, Spijkenisse
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Speeldoos, Baarn
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Schalm, Veldhoven
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ali B - Koorts
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Kom, Nieuwegein
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater de Kampanje, Den Helder
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Kampanje, Den Helder
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Alex Ploeg Ultimatum
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Kardol - Bang
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Purper - Purper's Passie
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Orpheus, Apeldoorn
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Munttheater, Weert
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
19:00
Philippe Geubels
Kursaal Oostende, Oostende
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Patrick Laureij
Het Klooster, Woerden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Evertshuis, Bodegraven
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Rayen Panday - Fenomeen
Dok6, Panningen
Anne-Marie Jung - Ram
Den heuvel, Alphen
20:15
Leon van der Zanden
De Weijer, Boxmeer
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Nieuwe Kolk, Assen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Molenberg, Delfzijl
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Meerpaal, Dronten
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Willem, Enschede
Jan Beuving - Rotatie
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Thomas Acda - Motel
Cultura, Ede
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Cpunt Theater, Hoofddorp
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
't Rozenknopje, Eindhoven
vrijdag 16 november 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
van Beresteyn, Veendam
20:00
Purper - Purper's Passie
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Zinin, Nijverdal
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Walhalla, Rotterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater PePijn, Den Haag
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Mozaïek, Zuidlaren