Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Chassé Theater
Breda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Klooster
Woerden
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Parkgebouw
Rijssen
Veluvine
Nunspeet
De Muze
Noordwijk
Theater Zinin
Nijverdal
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:30
Theater Dreumel
Dreumel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Diligentia
Den Haag
Gashouder
Dedemsvaart
Fransche School Culemborg
Culemborg
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Den heuvel
Alphen
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theaterpand Weesp
Weesp
Junushoff Theater
Wageningen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Werftheater
Utrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater Sneek
Sneek
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
Dok6
Panningen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Zinin
Nijverdal
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cultureel Centrum 't Perron
Heeze
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
De Weijer
Boxmeer
Musis
Arnhem
Posttheater
Arnhem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Figi Theater
Zeist
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Schalm
Veldhoven
Werftheater
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
C.C. De Kei
Reusel
Pook
Oostknollendam
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
Bon theater
Medemblik
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
19:30
Sociëteit Vereeniging
Haarlem
Agora Theater Druten
Druten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater PePijn
Den Haag
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Posttheater
Arnhem
20:30
Meervaart
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Weverij
Zierikzee
20:30
Het Trefpunt
Warmond
Junushoff Theater
Wageningen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Leest
Waalwijk
Markant Uden
Uden
20:00
Agnietenhof
Tiel
Dok6
Panningen
20:15
Ledeltheater
Oostburg
woensdag 15 november 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Chassé Theater, Breda
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 16 november 2017
Jan Beuving - Raaklijn
Het Klooster, Woerden
20:30
Sjaak Bral
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Werftheater, Utrecht
20:15
Zonder verdoving
Markant Uden, Uden
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Scheldetheater, Terneuzen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
20:15
Andrea Noske
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ali B - Koorts
Parkgebouw, Rijssen
René van Meurs - Ik beloof niks
Veluvine, Nunspeet
Richard Groenendijk - Om alles
De Muze, Noordwijk
Claudia de Breij - Nu
Theater Zinin, Nijverdal
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Emilio Guzman - Kom dan!
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Piepschuim
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Parktheater, Eindhoven
20:15
Jasper van Kuijk - Janus
Cultura, Ede
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Dreumel, Dreumel
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Diligentia, Den Haag
Johan Goossens - Vlam
Gashouder, Dedemsvaart
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Fransche School Culemborg, Culemborg
Kathy Griffin
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
De Fransse Eijkel speelt - De Fransse Eijkel speelt
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
T-splitsing
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Den heuvel, Alphen
20:15
Frank van Pamelen / Jan J Pieterse / John Schleipen - Talk
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 17 november 2017
André Manuel - De Onzen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Emilio Guzman - Kom dan!
Theaterpand Weesp, Weesp
Daniël Arends - De Afterparty
Junushoff Theater, Wageningen
René van Meurs - Ik beloof niks
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pieter Derks - Spot
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Stefano Keizers - Erg heel
Werftheater, Utrecht
Richard Groenendijk - Om alles
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
Fuad Hassen - Held
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Dok6, Panningen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater De Lievekamp, Oss
Ali B - Koorts
Theater Zinin, Nijverdal
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Lochem, Lochem
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Het Park, Hoorn
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultureel Centrum 't Perron, Heeze
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater PePijn, Den Haag
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Diligentia, Den Haag
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Weijer, Boxmeer
Sanne Wallis de Vries - Gut
Musis, Arnhem
Martijn Koning - Koning te rijk
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 18 november 2017
20:15
Anne Neuteboom
Figi Theater, Zeist
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Ludens, Voorburg
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Venray, Venray
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Schalm, Veldhoven
Stefano Keizers - Erg heel
Werftheater, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. De Kei, Reusel
Jan Beuving - Raaklijn
Pook, Oostknollendam
20:00
Sjaak Bral
CulturA & Zo, Nootdorp
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Bon theater, Medemblik
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cpunt Theater, Hoofddorp
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
19:30
Adam Fields / Harry Glotzbach / Rayen Panday / Reinier Meijer
Sociëteit Vereeniging, Haarlem
Jochen Otten - Troosten
Agora Theater Druten, Druten
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Deventer Schouwburg, Deventer
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Kampanje, Den Helder
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater PePijn, Den Haag
Johan Goossens - Vlam
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Martijn Koning - Koning te rijk
Posttheater, Arnhem
20:30
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Meervaart, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
zondag 19 november 2017
Piepschuim
De Weverij, Zierikzee
20:30
Sjaak Bral
Het Trefpunt, Warmond
dinsdag 21 november 2017
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Junushoff Theater, Wageningen
Sanne Wallis de Vries - Gut
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Marco Lopes - Moedt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Posttheater, Arnhem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 22 november 2017
Martijn Koning - Koning te rijk
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Leest, Waalwijk
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Markant Uden, Uden
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Agnietenhof, Tiel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Dok6, Panningen
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Ledeltheater, Oostburg