Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Kennemer Theater
Beverwijk
Drommedaris
Enkhuizen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Boerderij
Huizen
00:00
Arto Theater
Schoonhoven
00:00
Theater Ludens
Voorburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
Posttheater
Arnhem
Goudse Schouwburg
Gouda
De Smeltkroes
Maarheeze
Theater De Omval
Diemen
Theater De Willem
Papendrecht
De Bogaard
Sint-Truiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Dok6
Panningen
Theater Ins Blau
Leiden
De Maagd
Bergen op Zoom
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. Stroud
Putten
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater PePijn
Den Haag
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Griffioen
Amstelveen
Het Klooster
Woerden
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Kerk Beets
Beets
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Agora Theater Druten
Druten
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
13:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Theater Floralis
Lisse
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater Floralis
Lisse
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
BREStheater
Brielle
Chassé Theater
Breda
Theater Bellevue
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Theater De Veste
Delft
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Mezz
Breda
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Singer Theater
Laren
Theater De Leest
Waalwijk
Flint
Amersfoort
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Meerpaal
Dronten
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
vrijdag 23 november 2018
20:00
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Lochem, Lochem
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jimmy Carr
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Kiki Schippers - Waar
De Maaspoort, Venlo
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Wilminktheater, Enschede
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
William Boeva - Reset
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jimmy Carr
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
zaterdag 24 november 2018
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bellevue, Amsterdam
Maartje & Kine - Vibrato
Orpheus, Apeldoorn
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Kennemer Theater, Beverwijk
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Drommedaris, Enkhuizen
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
S.C.C. De Enck, Oirschot
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Bussel, Oosterhout
Jasper van Kuijk - Janus
Theater De Boerderij, Huizen
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Arto Theater, Schoonhoven
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Ludens, Voorburg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Posttheater, Arnhem
Matroesjka - Brainwash
Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Gabriels - Gelukzoeker
De Smeltkroes, Maarheeze
Patrick Laureij
Theater De Omval, Diemen
Rayen Panday - Fenomeen
Theater De Willem, Papendrecht
Lebbis - De Bovengrens
De Bogaard, Sint-Truiden
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tineke Schouten - Highlights
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Louise Korthals - Alles is er
Theater De Boerderij, Huizen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Dok6, Panningen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Ins Blau, Leiden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Maagd, Bergen op Zoom
Arie & Silvester - Wie?!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Anne-Marie Jung - Ram
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
André Manuel - DREEJKLEZOEW
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Alex Ploeg Ultimatum
C.C. Stroud, Putten
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Podium Hoge Woerd, De Meern
Kiki Schippers - Waar
Theaterpand Weesp, Weesp
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theaterhotel Almelo, Almelo
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Lochem, Lochem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Griffioen, Amstelveen
Henry van Loon - Onze Henry
Het Klooster, Woerden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Thomas Acda - Motel
De Kattendans, Bergeijk
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Purper - Purper's Passie
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Javier Guzman - Sinterklaasconference 2018
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jimmy Carr
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
theatergroep rast
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. De Kei, Reusel
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater 't Pand, Gorinchem
21:00
Max van den Burg - Paasbest
C.C. Bacchus, Aalsmeer
zondag 25 november 2018
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Kerk Beets, Beets
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kiki Schippers - Waar
Agora Theater Druten, Druten
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
13:30
Shirma sings Aretha - A Tribute
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:00
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Floralis, Lisse
maandag 26 november 2018
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Marc-Marie Huijbregts
Meervaart, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 27 november 2018
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Odeon, Zwolle
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater de Griffioen, Amstelveen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
BREStheater, Brielle
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Chassé Theater, Breda
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Bellevue, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Agnietenhof, Tiel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Veste, Delft
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:00
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ari Shaffir
Meervaart, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Schalm, Veldhoven
woensdag 28 november 2018
Martijn Kardol - Bang
Singer Theater, Laren
William Boeva - Reset
Theater De Leest, Waalwijk
Thijs Kemperink - Bonje
Flint, Amersfoort
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Meerpaal, Dronten
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater 't Speelhuis, Helmond
Richard Groenendijk - Om Alles!
S.C.C. De Ruchte, Someren
Jan Beuving - Rotatie
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Matroesjka - Brainwash
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk