Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Veste
Delft
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Sneek
Sneek
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. De Pas
Heesch
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
Diligentia
Den Haag
20:30
Groene Engel
Oss
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
Hoftheater
Raalte
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Perron-3
Rosmalen
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Ogterop
Meppel
Singer Theater
Laren
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Veste
Delft
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Sneek
Sneek
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
Theaterhotel Almelo
Almelo
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
ATLAS Theater
Emmen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
BREStheater
Brielle
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De tippe
Vledder
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
Chassé Theater
Breda
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cultura
Ede
De Cammeleur
Dongen
De Meenthe
Steenwijk
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Oosterpoort
Groningen
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Speeldoos
Vught
De Stenge
Heinkenszand
Diligentia
Den Haag
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Perron-3
Rosmalen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posttheater
Arnhem
woensdag 13 februari 2019
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Kom, Nieuwegein
Anne-Marie Jung - Ram
Theater De Leest, Waalwijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Schalm, Veldhoven
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Storm, Winterswijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Veste, Delft
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater PePijn, Den Haag
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Sneek, Sneek
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater Zuidplein, Rotterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Claudia de Breij - Nu
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Zaantheater, Zaandam
donderdag 14 februari 2019
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Sounds Niets te verliezen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
C.C. De Pas, Heesch
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
De Meenthe, Steenwijk
Freek de Jonge - De Suppoost
De Meenthe, Steenwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Diligentia, Den Haag
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Groene Engel, Oss
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Het Wennekerpand, Schiedam
Maartje & Kine - Vibrato
Hoftheater, Raalte
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Nasrdin Dchar - Ja
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Thomas Acda - Motel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Perron-3, Rosmalen
Jochen Otten - Troosten
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Funda Mujde - Funda stelt zich aan
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg de Lawei, Drachten
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Fabian Franciscus - Vlafeest
Schouwburg Odeon, Zwolle
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Ogterop, Meppel
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Singer Theater, Laren
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Alex Ploeg Ultimatum
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Claudia de Breij - Nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater Bellevue, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater de Bussel, Oosterhout
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Lievekamp, Oss
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Schalm, Veldhoven
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater De Verwachting, Ritthem
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater De Willem, Papendrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Winsinghhof, Roden
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Harderwijk, Harderwijk
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Sneek, Sneek
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater Walhalla, Rotterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Zinin, Nijverdal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theaterhotel Almelo, Almelo
Yentl en de Boer - Magie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
vrijdag 15 februari 2019
Thomas Acda - Motel
Agnietenhof, Tiel
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Agnietenhof, Tiel
Rayen Panday - Fenomeen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Yentl en de Boer - Magie
ATLAS Theater, Emmen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
ANNE & LISA - Weltschmerz
BREStheater, Brielle
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
C.C. De tippe, Vledder
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Jeroen van Merwijk - Lucky
Chassé Theater, Breda
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Jan Beuving - Rotatie
Cultura, Ede
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
De Cammeleur, Dongen
René van Meurs - Ik beloof niks
De Meenthe, Steenwijk
Arie & Silvester - Wie?!
De Nieuwe Kolk, Assen
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Oosterpoort, Groningen
00:00
Marco Lopes - Moedt
De Schattelijn, Geertruidenberg
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Speeldoos, Vught
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Stenge, Heinkenszand
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Diligentia, Den Haag
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Fulcotheater, IJsselstein
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Goudse Schouwburg, Gouda
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Stefano Keizers - Erg heel
Meervaart, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Perron-3, Rosmalen
Nathalie Baartman - Breek
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
De Partizanen - Het leven an sich
Posttheater, Arnhem