Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Agnietenhof
Tiel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Mythe
Goes
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Evertshuis
Bodegraven
DeLaMar
Amsterdam
Theaterpand Weesp
Weesp
De Boodschap
Rijen
20:30
Meervaart
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Papenstraattheater
Zwolle
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Posttheater
Arnhem
00:00
De Domijnen
Sittard
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Veste
Delft
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater De Lievekamp
Oss
Veluvine
Nunspeet
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Willem
Papendrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Kampanje
Den Helder
DeLaMar
Amsterdam
DeMess
Naarden
Spant!
Bussum
C.C. De Pas
Heesch
Theater Zuidplein
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
De Weijer
Boxmeer
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Wilminktheater
Enschede
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater de Kampanje
Den Helder
Goudse Schouwburg
Gouda
Figi Theater
Zeist
Theater de Kom
Nieuwegein
Diligentia
Den Haag
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Hof 88
Almelo
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
Theater De Musketon
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Scheldetheater
Terneuzen
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Het Musiater
Zevenaar
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Winsinghhof
Roden
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
dinsdag 30 oktober 2018
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Agnietenhof, Tiel
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Bellevue, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater de Mythe, Goes
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
woensdag 31 oktober 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Bouwkunde, Deventer
Richard Groenendijk - Om Alles!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Zaantheater, Zaandam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Purper - Purper's Passie
Theater aan de Schie, Schiedam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Evertshuis, Bodegraven
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Patrick Laureij
Theaterpand Weesp, Weesp
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Boodschap, Rijen
20:30
Martijn Kardol Bang
Meervaart, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Diligentia, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Hof 88, Almelo
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jan Beuving - Rotatie
Papenstraattheater, Zwolle
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Posttheater, Arnhem
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Domijnen, Sittard
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater aan de Schie, Schiedam
Ali B - Koorts
Theater De Veste, Delft
donderdag 01 november 2018
Yentl en de Boer - Magie
Leidse Schouwburg, Leiden
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Lievekamp, Oss
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Veluvine, Nunspeet
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Deventer Schouwburg, Deventer
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Leest, Waalwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Willem, Papendrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Purper - Purper's Passie
Theater de Kampanje, Den Helder
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
DeMess, Naarden
Patrick Laureij
Spant!, Bussum
Oldenhermanns - UNSEXED
C.C. De Pas, Heesch
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Zuidplein, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Lindenberg Theater, Nijmegen
Matroesjka - Brainwash
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Weijer, Boxmeer
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Louise Korthals - Alles is er
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Lebbis - De Bovengrens
Wilminktheater, Enschede
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Jeroen Leenders
Nieuwe Nor, Heerlen
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theaterhotel Almelo, Almelo
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Kampanje, Den Helder
Hadewych Minis - Minis Plus
Goudse Schouwburg, Gouda
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Figi Theater, Zeist
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Kom, Nieuwegein
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Diligentia, Den Haag
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Schouwburg de Lawei, Drachten
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Bert Visscher
Agnietenhof, Tiel
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Lochem, Lochem
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Hof 88, Almelo
Ali B - Koorts
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Alex Ploeg Ultimatum
Junushoff Theater, Wageningen
vrijdag 02 november 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater De Musketon, Utrecht
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Posthuis Theater, Heerenveen
Tineke Schouten - Highlights
Scheldetheater, Terneuzen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Omval, Diemen
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater De Tuin, Leusden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Musiater, Zevenaar
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Richard Groenendijk - Om Alles!
Kennemer Theater, Beverwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Winsinghhof, Roden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Posttheater, Arnhem
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Purper - Purper's Passie
Theater Geert Teis, Stadskanaal