Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Theater Sneek
Sneek
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Wilminktheater
Enschede
De Reggehof
Goor
20:30
DeLaMar
Amsterdam
14:30
Leidse Schouwburg
Leiden
Agnietenhof
Tiel
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Agnietenhof
Tiel
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Witte Theater
IJmuiden
ATLAS Theater
Emmen
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Goudse Schouwburg
Gouda
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
De Domijnen
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Oosterpoort
Groningen
De Skâns
Gorredijk
20:15
Het Klooster
Woerden
Munttheater
Weert
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Cardo
Groesbeek
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
C.C. Belgica
Dendermonde
20:30
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:30
De Speeldoos
Vught
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
zaterdag 08 april 2017
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Aan de Slinger, Houten
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Kampanje, Den Helder
Pieter Derks - Spot
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater RhederArt, Dieren
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Sneek, Sneek
André Manuel - De Onzen
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Eric van Sauers - Werkvoorstelling
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Micha Wertheim - Iemand Anders
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Werftheater, Utrecht
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Wilminktheater, Enschede
zondag 09 april 2017
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Reggehof, Goor
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
14:30
Mini & Maxi
Leidse Schouwburg, Leiden
maandag 10 april 2017
Youp van 't Hek - Licht
Agnietenhof, Tiel
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Flint, Amersfoort
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 11 april 2017
20:00
Ali B - Je Suis Ali
AFAS Circustheater, Scheveningen
Youp van 't Hek - Licht
Agnietenhof, Tiel
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Flint, Amersfoort
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
Parktheater, Eindhoven
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater de Griffioen, Amstelveen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Stoep, Spijkenisse
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Mike Boddé - De Geurige Man
Witte Theater, IJmuiden
woensdag 12 april 2017
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
ATLAS Theater, Emmen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Cpunt Theater, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Maaspoort, Venlo
René van Meurs - Even goede vrienden
Goudse Schouwburg, Gouda
Jochen Otten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Ali B - Je Suis Ali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
George van Houts - Kom Plot
Posthuis Theater, Heerenveen
Daniël Arends - De Afterparty
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Jong & Van Santen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg Venray, Venray
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Karin Bloemen - Volle Bloei
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Omval, Diemen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Matroesjka - Brainwash
Theater de Speeldoos, Baarn
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater Harderwijk, Harderwijk
donderdag 13 april 2017
Cabarestafette
De Domijnen, Sittard
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Maaspoort, Venlo
Micha Wertheim - Iemand Anders
De Oosterpoort, Groningen
Matroesjka - Brainwash
De Skâns, Gorredijk
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Het Klooster, Woerden
René van Meurs - Even goede vrienden
Munttheater, Weert
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Parktheater, Eindhoven
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Posttheater, Arnhem
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schaffelaartheater, Barneveld
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kirsten van Teijn - Zalf
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg Venray, Venray
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
André Manuel - De Onzen
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Henry van Loon - Sleutelmoment
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Martijn Koning - Koning van de Lach
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Loes en die kleine / Micha Ghorghy
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater aan de Schie, Schiedam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Cardo, Groesbeek
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Youp van 't Hek - Licht
Theater De Kolk, Assen
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater De Leest, Waalwijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater De Winsinghhof, Roden
vrijdag 14 april 2017
20:00
William Boeva - Reset
C.C. Belgica, Dendermonde
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Chassé Theater, Breda
Kirsten van Teijn - Zalf
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kattendans, Bergeijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Poorterij, Zaltbommel
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Speeldoos, Vught
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Deventer Schouwburg, Deventer