Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Zinin
Nijverdal
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Odeon
Zwolle
Hoftheater
Raalte
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
De Kleine Komedie
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
Schaffelaartheater
Barneveld
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Lievekamp
Oss
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Bellevue
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Orpheus
Apeldoorn
Agnietenhof
Tiel
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Toegift
Den Hoorn
Theater Kulturhus
Borne
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kom
Nieuwegein
Zaantheater
Zaandam
20:15
Diligentia
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Theater Cardo
Groesbeek
De Domijnen
Sittard
Theater Ins Blau
Leiden
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Venray
Venray
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Perron-3
Rosmalen
De Schakel
Gilze
Spant!
Bussum
Schaffelaartheater
Barneveld
Spant!
Bussum
De Maagd
Bergen op Zoom
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Het Musiater
Zevenaar
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Agora Theater Druten
Druten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Zuidplein
Rotterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater De Storm
Winterswijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Meervaart
Amsterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Meenthe
Steenwijk
De Molenberg
Delfzijl
Theater Bellevue
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Ogtent
Duiven
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Diligentia
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Willem
Enschede
De Reggehof
Goor
Chassé Theater
Breda
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater Kulturhus
Borne
20:30
Theater de Schuur
Zevenbergen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
donderdag 21 maart 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Maaspoort, Venlo
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Patrick Laureij
Theater Zinin, Nijverdal
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater De Storm, Winterswijk
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Odeon, Zwolle
Nathalie Baartman - Breek
Hoftheater, Raalte
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Aan de Slinger, Houten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
ATLAS Theater, Emmen
Louise Korthals - Alles is er
Schaffelaartheater, Barneveld
Kiki Schippers - Waar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Lievekamp, Oss
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Orpheus, Apeldoorn
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Stoep, Spijkenisse
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Kennemer Theater, Beverwijk
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Orpheus, Apeldoorn
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Agnietenhof, Tiel
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
De Harmonie, Leeuwarden
Fresku - Voordat het te laat is
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
De Toegift, Den Hoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater Kulturhus, Borne
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater PePijn, Den Haag
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Kom, Nieuwegein
De Partizanen - Het leven an sich
Zaantheater, Zaandam
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Diligentia, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
De Kattendans, Bergeijk
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater Cardo, Groesbeek
Ali B - Koorts
De Domijnen, Sittard
vrijdag 22 maart 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Ins Blau, Leiden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Yentl en de Boer - Magie
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
DeLaMar, Amsterdam
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Posttheater, Arnhem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schouwburg Venray, Venray
Tineke Schouten - Highlights
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Theo Nijland - En de rest is onzin
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Perron-3, Rosmalen
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
De Schakel, Gilze
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Spant!, Bussum
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schaffelaartheater, Barneveld
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Spant!, Bussum
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Maagd, Bergen op Zoom
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Rayen Panday - Fenomeen
Het Musiater, Zevenaar
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Agora Theater Druten, Druten
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Podium Hoge Woerd, De Meern
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Zuidplein, Rotterdam
Murth Mossel - Pauwer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Matroesjka - Brainwash
Schaffelaartheater, Barneveld
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Storm, Winterswijk
Louise Korthals - Alles is er
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Leids Cabaret Festival Finalistentour 2019
Meervaart, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Karin Bloemen - Souvenirs
De Meenthe, Steenwijk
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
De Molenberg, Delfzijl
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Agnietenhof, Tiel
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Zaantheater, Zaandam
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Henry van Loon - Onze Henry
Lindenberg Theater, Nijmegen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Fresku - Voordat het te laat is
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Fabian Franciscus - Vlafeest
De Ogtent, Duiven
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Posttheater, Arnhem
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Diligentia, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Purmaryn, Purmerend
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Arie & Silvester - Wie?!
Zaantheater, Zaandam
ANNE & LISA - Weltschmerz
De Kleine Willem, Enschede
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Reggehof, Goor
Ali B - Koorts
Chassé Theater, Breda
Alex Ploeg Ultimatum
De Kunstgreep, Oostzaan
zaterdag 23 maart 2019
20:15
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Yentl en de Boer - Magie
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Kulturhus, Borne
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater de Schuur, Zevenbergen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Thijs Kemperink - Bonje
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. Martien van Doorne, Deurne