Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Schuur
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Werftheater
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Omval
Diemen
Theater De Lievekamp
Oss
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Het Klooster
Woerden
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:30
Hofman
Utrecht
00:00
Theater Hof 88
Almelo
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Theater De Veste
Delft
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Dok6
Panningen
De Weijer
Boxmeer
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Theater Walhalla
Rotterdam
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Café de Griffioen
IJmuiden
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Venray
Venray
Posttheater
Arnhem
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
Theater De Veste
Delft
Theater de Griffioen
Amstelveen
Posthuis Theater
Heerenveen
Martiniplaza
Groningen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Koningshof
Maassluis
20:30
Posttheater
Arnhem
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Jan van Besouw
Goirle
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater Carrousel
Ommen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Chassé Theater
Breda
Strandpaviljoen Aloha
Velsen-Noord
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Vestzaktheater
Son
Vestzaktheater
Son
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Goudse Schouwburg
Gouda
Singer Theater
Laren
00:00
Theaterpand Weesp
Weesp
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Sense
Dokkum
20:30
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Idea
Soest
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
Schouwburg Venray
Venray
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Chassé Theater
Breda
20:15
BaronTheater
Opende
Theater Ludens
Voorburg
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Kunstgreep
Oostzaan
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
dinsdag 24 september 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Schuur, Haarlem
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parktheater, Eindhoven
22:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:15
Theo Von
Meervaart, Amsterdam
woensdag 25 september 2019
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Werftheater, Utrecht
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Werftheater, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Cabarestafette
De Maaspoort, Venlo
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater PePijn, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Omval, Diemen
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Lievekamp, Oss
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Het Klooster, Woerden
20:00
Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Bellevue, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parktheater, Eindhoven
20:30
Utrecht Lacht: Open Mic, Comedy Night
Hofman, Utrecht
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater Hof 88, Almelo
donderdag 26 september 2019
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
De Kleine Willem, Enschede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Veste, Delft
Best of... Ton Kas
Podium Hoge Woerd, De Meern
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
De Lama's
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Bellevue, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Dok6, Panningen
Henry van Loon - Onze Henry
De Weijer, Boxmeer
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater Hof 88, Almelo
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Walhalla, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Café de Griffioen, IJmuiden
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Venray, Venray
Sara Kroos - Verte
Posttheater, Arnhem
20:30
Stacey Esajas - SOEP!
Werftheater, Utrecht
20:00
Urbanus
De Kattendans, Bergeijk
vrijdag 27 september 2019
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Swanla Theater, Zevenhuizen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Veste, Delft
Best of... Ton Kas
Theater de Griffioen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Posthuis Theater, Heerenveen
De Lama's
Martiniplaza, Groningen
20:00
De Patrizanen - Het leven an sich
Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Edson Da Graça - Wakker
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Koningshof, Maassluis
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Posttheater, Arnhem
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Jan van Besouw, Goirle
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Carrousel, Ommen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Podium Hoge Woerd, De Meern
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Strandpaviljoen Aloha, Velsen-Noord
Max van den Burg - Paasbest
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Vestzaktheater, Son
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Vestzaktheater, Son
Sara Kroos - Verte
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Soundos - Niets te verliezen
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Urbanus
De Kattendans, Bergeijk
zaterdag 28 september 2019
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Arto Theater, Schoonhoven
Best of... Ton Kas
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Goudse Schouwburg, Gouda
De Patrizanen - Het leven an sich
Singer Theater, Laren
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theaterpand Weesp, Weesp
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Posttheater, Arnhem
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Sense, Dokkum
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater Aan de Slinger, Houten
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Idea, Soest
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Papenstraattheater, Zwolle
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Venray, Venray
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Chassé Theater, Breda
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
BaronTheater, Opende
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Ludens, Voorburg
Max van den Burg - Paasbest
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Sara Kroos - Verte
De Kunstgreep, Oostzaan
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Leest, Waalwijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Deventer Schouwburg, Deventer