Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:15
Meervaart
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Parktheater
Eindhoven
00:00
Schuur
Haarlem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater Hof 88
Almelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Omval
Diemen
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Lievekamp
Oss
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Werftheater
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Hofman
Utrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Het Klooster
Woerden
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:00
De Kattendans
Bergeijk
De Weijer
Boxmeer
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Veste
Delft
20:30
De Kleine Willem
Enschede
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Café de Griffioen
IJmuiden
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Dok6
Panningen
Theater Walhalla
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Werftheater
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
Chassé Theater
Breda
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
Jan van Besouw
Goirle
Martiniplaza
Groningen
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Koningshof
Maassluis
00:00
Theater Carrousel
Ommen
00:00
Luctor et Emergo
Rilland
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Vestzaktheater
Son
Vestzaktheater
Son
Strandpaviljoen Aloha
Velsen-Noord
Theater De Leest
Waalwijk
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Chassé Theater
Breda
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Deventer Schouwburg
Deventer
Sense
Dokkum
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater Aan de Slinger
Houten
Singer Theater
Laren
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
BaronTheater
Opende
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Theater Idea
Soest
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Venray
Venray
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theaterpand Weesp
Weesp
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
dinsdag 24 september 2019
19:15
Theo Von
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Bouwkunde, Deventer
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parktheater, Eindhoven
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Schuur, Haarlem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 25 september 2019
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater Hof 88, Almelo
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater PePijn, Den Haag
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Bouwkunde, Deventer
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Omval, Diemen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Lievekamp, Oss
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Werftheater, Utrecht
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Werftheater, Utrecht
20:30
Utrecht Lacht: Open Mic, Comedy Night
Hofman, Utrecht
20:15
Cabarestafette
De Maaspoort, Venlo
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Het Klooster, Woerden
donderdag 26 september 2019
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater Hof 88, Almelo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Bellevue, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
Posttheater, Arnhem
20:00
Urbanus
De Kattendans, Bergeijk
Henry van Loon - Onze Henry
De Weijer, Boxmeer
Best of... Ton Kas
Podium Hoge Woerd, De Meern
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Veste, Delft
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
De Kleine Willem, Enschede
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Café de Griffioen, IJmuiden
De Lama's
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Dok6, Panningen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Walhalla, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Stacey Esajas - SOEP!
Werftheater, Utrecht
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Venray, Venray
vrijdag 27 september 2019
Best of... Ton Kas
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Posttheater, Arnhem
20:00
Urbanus
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Edson Da Graça - Wakker
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Chassé Theater, Breda
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Fransche School Culemborg, Culemborg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Podium Hoge Woerd, De Meern
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Veste, Delft
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater RhederArt, Dieren
20:00
De Patrizanen - Het leven an sich
Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Jan van Besouw, Goirle
De Lama's
Martiniplaza, Groningen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Soundos - Niets te verliezen
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Koningshof, Maassluis
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Carrousel, Ommen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Luctor et Emergo, Rilland
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Vestzaktheater, Son
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Vestzaktheater, Son
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Strandpaviljoen Aloha, Velsen-Noord
Max van den Burg - Paasbest
Theater De Leest, Waalwijk
Sara Kroos - Verte
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Swanla Theater, Zevenhuizen
zaterdag 28 september 2019
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theaterhotel Almelo, Almelo
Best of... Ton Kas
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Posttheater, Arnhem
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
De Maagd, Bergen op Zoom
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Chassé Theater, Breda
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Deventer Schouwburg, Deventer
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Sense, Dokkum
Max van den Burg - Paasbest
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater Aan de Slinger, Houten
De Patrizanen - Het leven an sich
Singer Theater, Laren
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Sara Kroos - Verte
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
BaronTheater, Opende
20:00
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Arto Theater, Schoonhoven
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Idea, Soest
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Stoep, Spijkenisse
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Venray, Venray
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theaterpand Weesp, Weesp
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Papenstraattheater, Zwolle