Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Veste
Delft
DiamantTheater
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Eendracht
Gemert
Theater De Kolk
Assen
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Theatercafe Lexke
Budel
Diligentia
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Hoftheater
Raalte
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Sneek
Sneek
Flint
Amersfoort
C.C. De Kinkel
Bemmel
Theater De Lievekamp
Oss
Het Postkantoor
Bovenkarspel
00:00
De Cammeleur
Dongen
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Hoftheater
Raalte
Theater Zuidplein
Rotterdam
BREStheater
Brielle
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Markant Uden
Uden
Theater Zinin
Nijverdal
Papenstraattheater
Zwolle
20:30
De Kleine Willem
Enschede
00:00
De Meerpaal
Dronten
Posttheater
Arnhem
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
16:00
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Schuur
Haarlem
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Cpunt Theater
Hoofddorp
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Purmaryn
Purmerend
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Kantine Walhalla
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Theater De Veste
Delft
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Munttheater
Weert
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C Warenar
Wassenaar
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Meenthe
Steenwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Storm
Winterswijk
Figi Theater
Zeist
00:00
De Meerpaal
Dronten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Groene Engel
Oss
Schouwburg Almere
Almere
Theater PePijn
Den Haag
Ziggo Dome
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
zaterdag 20 oktober 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Veste, Delft
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
DiamantTheater, Den Haag
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Zaantheater, Zaandam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Stoep, Spijkenisse
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
De Eendracht, Gemert
Rayen Panday - Fenomeen
Theater De Kolk, Assen
20:15
Purper - Purper's Passie
Het Musiater, Zevenaar
Piepschuim - Grote Woorden
Theatercafe Lexke, Budel
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
Patrick Laureij
Theater Ludens, Voorburg
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater 't Pand, Gorinchem
Marco Lopes - Moedt
Hoftheater, Raalte
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater Aan de Slinger, Houten
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Kom, Nieuwegein
Louise Korthals - Alles is er
Theater Sneek, Sneek
Lebbis - De Bovengrens
Flint, Amersfoort
Kiki Schippers - Waar
C.C. De Kinkel, Bemmel
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Lievekamp, Oss
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Het Postkantoor, Bovenkarspel
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
De Cammeleur, Dongen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Hoftheater, Raalte
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jan Beuving - Rotatie
BREStheater, Brielle
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Schouwburg Odeon, Zwolle
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Markant Uden, Uden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Zinin, Nijverdal
De Partizanen - Het leven an sich
Papenstraattheater, Zwolle
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
De Kleine Willem, Enschede
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Meerpaal, Dronten
Arie & Silvester - Wie?!
Posttheater, Arnhem
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
zondag 21 oktober 2018
20:15
TJ Miller
Meervaart, Amsterdam
16:00
Alles Moet Anders - BALL
Cacaofabriek, Helmond
maandag 22 oktober 2018
20:30
Russell Kane
Boom Chicago, Amsterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 23 oktober 2018
20:30
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Papenstraattheater, Zwolle
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lievekamp, Oss
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Marco Lopes - Moedt
Schuur, Haarlem
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Bouwkunde, Deventer
woensdag 24 oktober 2018
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lievekamp, Oss
Tineke Schouten - Highlights
Cpunt Theater, Hoofddorp
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Richard Groenendijk - Om alles!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Purmaryn, Purmerend
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Posthuis Theater, Heerenveen
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Het Park, Hoorn
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater de Bussel, Oosterhout
Lebbis - De Bovengrens
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Henry van Loon - Onze Henry
Kantine Walhalla, Rotterdam
Hadewych Minis - Minis Plus
Cpunt Theater, Hoofddorp
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
De Partizanen - Het leven an sich
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Arie & Silvester - Wie?!
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Theater De Veste, Delft
donderdag 25 oktober 2018
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Yentl en de Boer - Magie
Munttheater, Weert
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Tineke Schouten - Highlights
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Rundfunk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Richard Groenendijk - Om Alles!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Purper - Purper's Passie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C Warenar, Wassenaar
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Leest, Waalwijk
Patrick Laureij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Matroesjka - Brainwash
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Meenthe, Steenwijk
Lebbis - De Bovengrens
Deventer Schouwburg, Deventer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Orpheus, Apeldoorn
Johan Goossens - Vlam
Theater De Storm, Winterswijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Figi Theater, Zeist
00:00
Howard Komproe - Live on stage
De Meerpaal, Dronten
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Golden Palace - WO-MAN
Groene Engel, Oss
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Almere, Almere
De Partizanen - Het leven an sich
Theater PePijn, Den Haag
Dave Chappelle
Ziggo Dome, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Molenberg, Delfzijl