Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater Ludens
Voorburg
Theater Walhalla
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
20:15
De Dialoog
Ermelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Speeldoos
Vught
DeMess
Naarden
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
Het Klooster
Woerden
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Parktheater
Eindhoven
Pier K Nieuw-Vennep
Nieuw Vennep
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
Pook
Oostknollendam
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Tuin
Leusden
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater PePijn
Den Haag
Theater RhederArt
Dieren
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Floralis
Lisse
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Diligentia
Den Haag
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Meervaart
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Veste
Delft
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
De Domijnen
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
De Nieuwe Kolk
Assen
Diligentia
Den Haag
Filmtheater Luxor
Zutphen
20:30
Fluor
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Jan van Besouw
Goirle
Kennemer Theater
Beverwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Meervaart
Amsterdam
Munttheater
Weert
Parktheater
Eindhoven
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kom
Nieuwegein
vrijdag 09 november 2018
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater de Stoep, Spijkenisse
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Ludens, Voorburg
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Walhalla, Rotterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Wilminktheater, Enschede
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 10 november 2018
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Ton Kas - Kakmaker
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
De Dialoog, Ermelo
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Speeldoos, Vught
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
DeMess, Naarden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Flint, Amersfoort
20:00
Purper - Purper's Passie
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Het Kielzog, Hoogezand
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Het Klooster, Woerden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
KILL ALL KIDS
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Joos Ockels
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Martijn Kardol - Bang
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Parktheater, Eindhoven
Piepschuim - Grote Woorden
Pier K Nieuw-Vennep, Nieuw Vennep
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
Podium onder de toren, Grootschermer
Matroesjka - Brainwash
Pook, Oostknollendam
Henry van Loon - Onze Henry
Posttheater, Arnhem
Rayen Panday - Fenomeen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Paul de Munnik
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Ogterop, Meppel
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater 't Pand, Gorinchem
Lebbis - De Bovengrens
Theater Aan de Slinger, Houten
Arie & Silvester - Wie?!
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Bouwkunde, Deventer
Patrick Laureij
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater de Stoep, Spijkenisse
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater De Tuin, Leusden
Kiki Schippers - Waar
Theater De Willem, Papendrecht
Tineke Schouten - Highlights
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Hof 88, Almelo
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater PePijn, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater RhederArt, Dieren
Louise Korthals - Alles is er
Theater Walhalla, Rotterdam
Anne-Marie Jung - Ram
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
zondag 11 november 2018
Stefano Keizers - Erg Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 12 november 2018
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 13 november 2018
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Paul de Leeuw - Vette Pech!
De Harmonie, Leeuwarden
Jan Beuving - Rotatie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
De Maaspoort, Venlo
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Diligentia, Den Haag
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Griffioen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kom, Nieuwegein
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Lievekamp, Oss
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Veste, Delft
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
woensdag 14 november 2018
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
De Domijnen, Sittard
Jan Beuving - Rotatie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Meenthe, Steenwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Nieuwe Kolk, Assen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Diligentia, Den Haag
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Filmtheater Luxor, Zutphen
20:30
Comedy Tunes
Fluor, Amersfoort
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Goudse Schouwburg, Gouda
René van Meurs - Ik beloof niks
Goudse Schouwburg, Gouda
Henry van Loon - Onze Henry
Jan van Besouw, Goirle
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Kennemer Theater, Beverwijk
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Munttheater, Weert
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Parktheater, Eindhoven
20:30
Purper - Purper's Passie
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Martijn Kardol - Bang
Schouwburg Odeon, Zwolle
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Ogterop, Meppel
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Matroesjka - Brainwash
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ton Kas - Kakmaker
Theater 't Speelhuis, Helmond
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kom, Nieuwegein