Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Purmaryn
Purmerend
Swanla Theater
Zevenhuizen
Orpheus
Apeldoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Arto Theater
Schoonhoven
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Klooster
Woerden
Spant!
Bussum
De Warande
Turnhout
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Energiehuis
Dordrecht
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Pook
Oostknollendam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater Zinin
Nijverdal
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
De Kattendans
Bergeijk
Parktheater
Eindhoven
Flint
Amersfoort
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Sneek
Sneek
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:00
Dok6
Panningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
09:00
Diligentia
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
00:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
DeLaMar
Amsterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Zaantheater
Zaandam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Maaspoort
Venlo
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
Theater de Mythe
Goes
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Veste
Delft
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater Hof 88
Almelo
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Aan de Slinger
Houten
Goudse Schouwburg
Gouda
DeLaMar
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Aan de Slinger
Houten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Stoep
Spijkenisse
vrijdag 19 april 2019
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Walhalla, Rotterdam
Theo Nijland - En de rest is onzin
Schouwburg Het Park, Hoorn
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 20 april 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Purmaryn, Purmerend
Angela Groothuizen - Lueke binge
Swanla Theater, Zevenhuizen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Orpheus, Apeldoorn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Best of Stand-Up Comedy show
Comedy Club Haug, Rotterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Arto Theater, Schoonhoven
De Partizanen - Het leven an sich
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Dolf Jansen - Bijna
Het Klooster, Woerden
Emilio Guzman - Kom dan!
Spant!, Bussum
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Warande, Turnhout
20:00
Film: Hugo
PlusEtage, Baarle-Nassau
Fresku - Voordat het te laat is
Energiehuis, Dordrecht
20:00
Guido Weijers
ECI Cultuurfabriek, Roermond
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Janneke de Bijl
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Javier Guzman - Guzmán
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Schouwburg de Lawei, Drachten
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Pook, Oostknollendam
Kiki Schippers - Waar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Maagd, Bergen op Zoom
Louise Korthals - Alles is er
Theater Zinin, Nijverdal
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Nabil Aoulad Ayad
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Nathalie Baartman - Breek
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
De Kattendans, Bergeijk
Patrick Laureij
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Flint, Amersfoort
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Silent Comedy - Try-out
Diligentia, Den Haag
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater 't Pand, Gorinchem
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Sneek, Sneek
Thomas Acda - Motel
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
zondag 21 april 2019
Ali B - Koorts
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Mugmetdegoudentand - SMOEDER - 15 jaar later
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Dok6, Panningen
maandag 22 april 2019
Ali B - Koorts
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Mugmetdegoudentand - SMOEDER - 15 jaar later
De Kleine Komedie, Amsterdam
09:00
Start-Up Comedy met Glodi Lugungu en ontbijt
Diligentia, Den Haag
dinsdag 23 april 2019
Ali B - Koorts
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
De Partizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Hugleikur Dagsson
Boom Chicago, Amsterdam
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Leidse Schouwburg, Leiden
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Goudse Schouwburg, Gouda
Javier Guzman - Guzmán
DeLaMar, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Parktheater, Eindhoven
20:15
Mugmetdegoudentand - SMOEDER
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Lievekamp, Oss
Patrick Laureij
Zaantheater, Zaandam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Thomas Acda - Motel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
woensdag 24 april 2019
20:30
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arie & Silvester - Wie?!
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
De Maaspoort, Venlo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Cameretten - Finalistentour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
18:00
Eddie Izzard
Koninklijk Circus, Brussel
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Mythe, Goes
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Fresku - Voordat het te laat is
Theater De Veste, Delft
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
S.C.C. De Enck, Oirschot
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Hof 88, Almelo
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Aan de Slinger, Houten
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Goudse Schouwburg, Gouda
Javier Guzman - Guzmán
DeLaMar, Amsterdam
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Junushoff Theater, Wageningen
Karin Bloemen - Souvenirs
Kennemer Theater, Beverwijk
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater Aan de Slinger, Houten
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Chassé Theater, Breda
Kommil Foo - Oogst
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Lebbis
Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg de Lawei, Drachten
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Patrick Laureij
Theater de Stoep, Spijkenisse