Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Maaspoort
Venlo
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:15
De Kattendans
Bergeijk
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Energiehuis
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
Theater 't Pand
Gorinchem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Zinin
Nijverdal
C.C. Nesterlé
Nistelrode
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Pook
Oostknollendam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Arto Theater
Schoonhoven
Theater Sneek
Sneek
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Warande
Turnhout
Het Klooster
Woerden
Swanla Theater
Zevenhuizen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
14:00
Dok6
Panningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
09:00
Diligentia
Den Haag
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Hof 88
Almelo
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Nieuwe Kolk
Assen
Kennemer Theater
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
Theater De Veste
Delft
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Mythe
Goes
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Aan de Slinger
Houten
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
vrijdag 19 april 2019
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Kamagurka - De grenzen van Ernst
De Maaspoort, Venlo
Kiki Schippers - Waar
Zaantheater, Zaandam
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Zundert, Zundert
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Odeon, Zwolle
zaterdag 20 april 2019
Thomas Acda - Motel
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Flint, Amersfoort
20:30
Janneke de Bijl
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Film: Hugo
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
De Kattendans, Bergeijk
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Maagd, Bergen op Zoom
Emilio Guzman - Kom dan!
Spant!, Bussum
De Partizanen - Het leven an sich
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Silent Comedy - Try-out
Diligentia, Den Haag
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Fresku - Voordat het te laat is
Energiehuis, Dordrecht
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Schouwburg de Lawei, Drachten
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg de Lawei, Drachten
Patrick Laureij
Parktheater, Eindhoven
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater 't Pand, Gorinchem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Javier Guzman - Guzmán
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Louise Korthals - Alles is er
Theater Zinin, Nijverdal
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Nesterlé, Nistelrode
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Pook, Oostknollendam
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Guido Weijers
ECI Cultuurfabriek, Roermond
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Best of Stand-Up Comedy show
Comedy Club Haug, Rotterdam
Nathalie Baartman - Breek
Theater Walhalla, Rotterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Arto Theater, Schoonhoven
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Sneek, Sneek
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Nabil Aoulad Ayad
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Warande, Turnhout
Dolf Jansen - Bijna
Het Klooster, Woerden
Angela Groothuizen - Lueke binge
Swanla Theater, Zevenhuizen
Kiki Schippers - Waar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 21 april 2019
20:15
Mugmetdegoudentand - SMOEDER - 15 jaar later
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater 't Speelhuis, Helmond
14:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Dok6, Panningen
maandag 22 april 2019
20:15
Mugmetdegoudentand - SMOEDER - 15 jaar later
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
09:00
Start-Up Comedy met Glodi Lugungu en ontbijt
Diligentia, Den Haag
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
dinsdag 23 april 2019
20:30
Hugleikur Dagsson
Boom Chicago, Amsterdam
20:15
Mugmetdegoudentand - SMOEDER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
DeLaMar, Amsterdam
Ali B - Koorts
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Parktheater, Eindhoven
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Goudse Schouwburg, Gouda
De Partizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Leidse Schouwburg, Leiden
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Lievekamp, Oss
Kommil Foo - Oogst
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Laureij
Zaantheater, Zaandam
Thomas Acda - Motel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 24 april 2019
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Javier Guzman - Guzmán
DeLaMar, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Lebbis
Meervaart, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Thomas Acda - Motel
De Nieuwe Kolk, Assen
Karin Bloemen - Souvenirs
Kennemer Theater, Beverwijk
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Chassé Theater, Breda
18:00
Eddie Izzard
Koninklijk Circus, Brussel
Fresku - Voordat het te laat is
Theater De Veste, Delft
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bouwkunde, Deventer
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Koornbeurs, Franeker
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Mythe, Goes
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Goudse Schouwburg, Gouda
Kommil Foo - Oogst
Goudse Schouwburg, Gouda
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Cameretten - Finalistentour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Aan de Slinger, Houten
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater Aan de Slinger, Houten
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
S.C.C. De Enck, Oirschot