Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Veste
Delft
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Sneek
Sneek
Theater Gooiland
Hilversum
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Leidse Schouwburg
Leiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Maagd
Bergen op Zoom
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Musis
Arnhem
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Kampanje
Den Helder
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Flint
Amersfoort
Theater De Verwachting
Ritthem
Dok6
Panningen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Cacaofabriek
Helmond
C.C. De Klameare
Workum
Schouwburg Amphion
Doetinchem
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Singer Theater
Laren
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Podium Boxtel
Boxtel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Carrousel
Ommen
Kennemer Theater
Beverwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Storm
Winterswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Schouwburg Venray
Venray
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Hoftheater
Raalte
Schouwburg Het Park
Hoorn
Chassé Theater
Breda
Koningshof
Maassluis
Posttheater
Arnhem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Bussel
Oosterhout
C.C. De Herbakker
Eeklo
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Veste
Delft
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Agora Theater Druten
Druten
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Drommedaris
Enkhuizen
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
De Klif
Nijmegen
Schouwburg Rex
Mol
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Parktheater
Eindhoven
Spant!
Bussum
20:15
Diligentia
Den Haag
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kunstgreep
Oostzaan
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
donderdag 14 maart 2019
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater de Stoep, Spijkenisse
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
20:30
Murth Mossel - Pauwer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Zaantheater, Zaandam
Patrick Laureij
Theater De Storm, Winterswijk
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater De Veste, Delft
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater Sneek, Sneek
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Gooiland, Hilversum
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Rayen Panday - Fenomeen
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Leidse Schouwburg, Leiden
René van Meurs - Ik beloof niks
Cpunt Theater, Hoofddorp
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Maagd, Bergen op Zoom
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Stefano Keizers - Erg Heel
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Musis, Arnhem
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
vrijdag 15 maart 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Kampanje, Den Helder
Ali B - Koorts
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Flint, Amersfoort
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater De Verwachting, Ritthem
ANNE & LISA - Weltschmerz
Dok6, Panningen
Arie & Silvester - Wie?!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Ruchte, Someren
Claudia de Breij - Nu
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Comedy Fabriek
Cacaofabriek, Helmond
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
C.C. De Klameare, Workum
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Freek de Jonge - De Suppoost
Singer Theater, Laren
Fresku - Voordat het te laat is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Fudge | Previews met o.a. Kiki Schippers, Tom Lash, Oeloek & Silent Co
Diligentia, Den Haag
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bouwkunde, Deventer
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Podium Boxtel, Boxtel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Javier Guzman - Guzmán
Theater Carrousel, Ommen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Kennemer Theater, Beverwijk
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Theater Walhalla, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Storm, Winterswijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Venray, Venray
Matroesjka - Brainwash
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Max van den Burg - Paasbest
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Nathalie Baartman - Breek
Posttheater, Arnhem
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Patrick Laureij
Theater aan de Schie, Schiedam
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Willem, Papendrecht
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater PePijn, Den Haag
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
René van Meurs - Ik beloof niks
Hoftheater, Raalte
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Het Park, Hoorn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Chassé Theater, Breda
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Koningshof, Maassluis
Sounds Niets te verliezen
Posttheater, Arnhem
Stefano Keizers - Erg Heel
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Theo Nijland - En de rest is onzin
Podium Hoge Woerd, De Meern
Thijs Kemperink - Bonje
De Harmonie, Leeuwarden
Thomas Acda - Motel
Theater de Bussel, Oosterhout
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Herbakker, Eeklo
Tineke Schouten - Highlights
De Maaspoort, Venlo
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Speeldoos, Baarn
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Veste, Delft
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Agora Theater Druten, Druten
zaterdag 16 maart 2019
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Drommedaris, Enkhuizen
Angela Groothuizen - Lueke binge
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
De Klif, Nijmegen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Rex, Mol
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Onze Henry
Spant!, Bussum
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Diligentia, Den Haag
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
De Kunstgreep, Oostzaan
Jeroen van Merwijk - Lucky
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam