Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Gooiland
Hilversum
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Veur Theater
Leidschendam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Purmaryn
Purmerend
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Sneek
Sneek
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Podium Vlieland
Vlieland
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Zaantheater
Zaandam
Theater de Spiegel
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Podium Boxtel
Boxtel
Chassé Theater
Breda
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Agora Theater Druten
Druten
C.C. De Herbakker
Eeklo
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Singer Theater
Laren
De Harmonie
Leeuwarden
Koningshof
Maassluis
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Carrousel
Ommen
Theater de Bussel
Oosterhout
Dok6
Panningen
Theater De Willem
Papendrecht
Hoftheater
Raalte
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Verwachting
Ritthem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater De Storm
Winterswijk
C.C. De Klameare
Workum
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
De Weijer
Boxmeer
Spant!
Bussum
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
donderdag 14 maart 2019
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Gooiland, Hilversum
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Cpunt Theater, Hoofddorp
René van Meurs - Ik beloof niks
Cpunt Theater, Hoofddorp
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Het Kielzog, Hoogezand
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Leidse Schouwburg, Leiden
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Het Veur Theater, Leidschendam
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Stefano Keizers - Erg Heel
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater Sneek, Sneek
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater de Stoep, Spijkenisse
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Scheldetheater, Terneuzen
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Podium Vlieland, Vlieland
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater Ludens, Voorburg
Rayen Panday - Fenomeen
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Patrick Laureij
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Zaantheater, Zaandam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 15 maart 2019
Fresku - Voordat het te laat is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theaterhotel Almelo, Almelo
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Flint, Amersfoort
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Nathalie Baartman - Breek
Posttheater, Arnhem
Sounds Niets te verliezen
Posttheater, Arnhem
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Max van den Burg - Paasbest
De Kattendans, Bergeijk
Jeroen van Merwijk - Lucky
Kennemer Theater, Beverwijk
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Podium Boxtel, Boxtel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Chassé Theater, Breda
Theo Nijland - En de rest is onzin
Podium Hoge Woerd, De Meern
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Veste, Delft
20:15
Fudge | Previews met o.a. Kiki Schippers, Tom Lash, Oeloek & Silent Co
Diligentia, Den Haag
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater PePijn, Den Haag
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bouwkunde, Deventer
Claudia de Breij - Nu
Deventer Schouwburg, Deventer
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Agora Theater Druten, Druten
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Herbakker, Eeklo
Stefano Keizers - Erg Heel
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:30
Comedy Fabriek
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Cpunt Theater, Hoofddorp
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Het Park, Hoorn
Freek de Jonge - De Suppoost
Singer Theater, Laren
Thijs Kemperink - Bonje
De Harmonie, Leeuwarden
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Koningshof, Maassluis
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Javier Guzman - Guzmán
Theater Carrousel, Ommen
Thomas Acda - Motel
Theater de Bussel, Oosterhout
ANNE & LISA - Weltschmerz
Dok6, Panningen
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Willem, Papendrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Hoftheater, Raalte
Arie & Silvester - Wie?!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater De Verwachting, Ritthem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Theater Walhalla, Rotterdam
Patrick Laureij
Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Ruchte, Someren
Tineke Schouten - Highlights
De Maaspoort, Venlo
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Venray, Venray
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Matroesjka - Brainwash
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Ali B - Koorts
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Storm, Winterswijk
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
C.C. De Klameare, Workum
zaterdag 16 maart 2019
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Matroesjka - Brainwash
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Kamagurka - De grenzen van de ernst
Meervaart, Amsterdam
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
C.C. Den Herd, Bladel
Stefano Keizers - Erg Heel
De Weijer, Boxmeer
Henry van Loon - Onze Henry
Spant!, Bussum
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Veste, Delft
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Diligentia, Den Haag
Jochen Otten - Troosten
Theater PePijn, Den Haag
Thomas Acda - Motel
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Bouwkunde, Deventer
Jeroen van Merwijk - Lucky
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg de Lawei, Drachten
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Parktheater, Eindhoven