Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Mythe
Goes
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theaterhotel Almelo
Almelo
AINSI
Maastricht
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C Warenar
Wassenaar
C.C. De Pas
Heesch
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Domijnen
Sittard
De Harmonie
Leeuwarden
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
De Maaspoort
Venlo
De Meenthe
Steenwijk
De Molenberg
Delfzijl
Den heuvel
Alphen
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Dok6
Panningen
Het Evertshuis
Bodegraven
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Melkweg
Amsterdam
Munttheater
Weert
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater Sneek
Sneek
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Vorstin
Hilversum
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Chassé Theater
Breda
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
De Maaspoort
Venlo
20:15
Diligentia
Den Haag
Dok6
Panningen
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kulturhus Holten
Holten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Perron-3
Rosmalen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Boxtel
Boxtel
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Odeon
Zwolle
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
woensdag 17 april 2019
ANNE & LISA - Weltschmerz
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Paradijskleier
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Arie & Silvester - Wie?!
Theater aan de Schie, Schiedam
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater De Boerderij, Huizen
Yentl en de Boer - Magie
Theater de Bussel, Oosterhout
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Kom, Nieuwegein
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Mythe, Goes
Thomas Acda - Motel
Theater De Storm, Winterswijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Patrick Laureij
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Zuidplein, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Thijs Kemperink - Bonje
Theaterhotel Almelo, Almelo
donderdag 18 april 2019
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
AINSI, Maastricht
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C Warenar, Wassenaar
Javier Guzman - Guzmán
C.C. De Pas, Heesch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Chassé Theater, Breda
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Karin Bloemen - Souvenirs
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Domijnen, Sittard
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
De Harmonie, Leeuwarden
De Partizanen - Het leven an sich
De Kattendans, Bergeijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
De Maagd, Bergen op Zoom
Fresku - Voordat het te laat is
De Maaspoort, Venlo
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Meenthe, Steenwijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Molenberg, Delfzijl
Nathalie Baartman - Breek
Den heuvel, Alphen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Oeloek - Droeftoeters
Diligentia, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Dok6, Panningen
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Evertshuis, Bodegraven
Matroesjka - Brainwash
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
ANNE & LISA - Weltschmerz
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Martijn Koning - Koning van de dieren
Kennemer Theater, Beverwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Markant Uden, Uden
Louis C.K.
Melkweg, Amsterdam
Ali B - Koorts
Munttheater, Weert
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Parktheater, Eindhoven
Dolf Jansen - Bijna
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
S.C.C. De Enck, Oirschot
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Venray, Venray
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater aan de Schie, Schiedam
Patrick Laureij
Theater Aan de Slinger, Houten
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Griffioen, Amstelveen
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Kampanje, Den Helder
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Leest, Waalwijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Lievekamp, Oss
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Schalm, Veldhoven
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater de Stoep, Spijkenisse
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Willem, Papendrecht
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Sneek, Sneek
Paul de Leeuw - Vette Pech!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Yentl en de Boer - Magie
Wilminktheater, Enschede
Thomas Acda - Motel
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 19 april 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Agnietenhof, Tiel
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Zundert, Zundert
Max van den Burg - Paasbest
Chassé Theater, Breda
20:30
Best of Stand-Up Comedy show
Comedy Club Haug, Rotterdam
Patrick Laureij
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Arie & Silvester - Wie?!
De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
De Maagd, Bergen op Zoom
Kamagurka - De grenzen van Ernst
De Maaspoort, Venlo
20:15
Fresku - Voordat het te laat is
Diligentia, Den Haag
Matroesjka - Brainwash
Dok6, Panningen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
Kulturhus Holten, Holten
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Orpheus, Apeldoorn
Rayen Panday - Fenomeen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ali B - Koorts
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Renee van Bavel / Volker Strubling - Don't mention the war
Perron-3, Rosmalen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Javier Guzman - Guzmán
Podium Boxtel, Boxtel
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Posttheater, Arnhem
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Nabil Aoulad Ayad
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Theo Nijland - En de rest is onzin
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Odeon, Zwolle
Richard Groenendijk - Om Alles!
Spant!, Bussum
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer