Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Kulturhus Holten
Holten
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Deventer Schouwburg
Deventer
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Stenge
Heinkenszand
20:30
De Speeldoos
Vught
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
BREStheater
Brielle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
14:30
Amfitheater het Lommerrijk
Luttenberg
Zaantheater
Zaandam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater 't Speelhuis
Helmond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Leidse Schouwburg
Leiden
19:30
La Madeleine
Brussel
20:30
Koninklijk Circus
Brussel
Junushoff Theater
Wageningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:45
Simplon
Groningen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
De Domijnen
Sittard
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
22:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Sportpaleis
Antwerpen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Sportpaleis
Antwerpen
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
12:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Chassé Theater
Breda
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Sportpaleis
Antwerpen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
zaterdag 25 mei 2019
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Meervaart, Amsterdam
20:15
Roué Verveer - Heppie de peppie (reprise)
Meervaart, Amsterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Markant Uden, Uden
Javier Guzman - Guzmán
Kulturhus Holten, Holten
Dara Ó Briain
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Flint, Amersfoort
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Deventer Schouwburg, Deventer
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Stenge, Heinkenszand
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Speeldoos, Vught
Louise Korthals - Alles is er
De Maaspoort, Venlo
20:15
Orkater - 237 redenen om door te gaan
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
BREStheater, Brielle
zondag 26 mei 2019
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Dara Ó Briain
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
De Muze, Noordwijk
14:30
Thijs Kemperink
Amfitheater het Lommerrijk, Luttenberg
maandag 27 mei 2019
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Zaantheater, Zaandam
Kommil Foo - Oogst
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Henry van Loon - Onze Henry
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
dinsdag 28 mei 2019
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater 't Speelhuis, Helmond
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
De Partizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Louise Korthals - Alles is er
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Markant Uden, Uden
Martijn Koning - Koning van de dieren
Leidse Schouwburg, Leiden
19:30
Louis C.K.
La Madeleine, Brussel
20:30
Guillermo Guiz
Koninklijk Circus, Brussel
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Junushoff Theater, Wageningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Cpunt Theater, Hoofddorp
woensdag 29 mei 2019
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Lievekamp, Oss
Patrick Laureij
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:45
Adam Fields / Jeroen Pater
Simplon, Groningen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Odeon, Zwolle
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Markant Uden, Uden
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Goudse Schouwburg, Gouda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Flint, Amersfoort
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Maagd, Bergen op Zoom
Emilio Guzman - Kom dan!
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
De Harmonie, Leeuwarden
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Domijnen, Sittard
20:00
Louis C.K.
Comedy Club Haug, Rotterdam
22:30
Louis C.K.
Comedy Club Haug, Rotterdam
Kommil Foo - Oogst
Chassé Theater, Breda
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
donderdag 30 mei 2019
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Koornbeurs, Franeker
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Griffioen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Sportpaleis, Antwerpen
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 31 mei 2019
Dolf Jansen - Bijna
Theaterpand Weesp, Weesp
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Purmaryn, Purmerend
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan de Schie, Schiedam
De Partizanen - Het leven an sich
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Sportpaleis, Antwerpen
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Helligen Hendrik - Oald Zeer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Posthuis Theater, Heerenveen
Thomas Smith - De jaren van verstand
Parktheater, Eindhoven
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Vrijdag & Sandifort - Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Meervaart, Amsterdam
20:15
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Markant Uden, Uden
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
12:30
Lunchpauzeverhalen - Nina Weijers
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Kleine Komedie, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
De Harmonie, Leeuwarden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Chassé Theater, Breda
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ATLAS Theater, Emmen
zaterdag 01 juni 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Sportpaleis, Antwerpen
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Het Park, Hoorn
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Amphion, Doetinchem