Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Theater Zinin
Nijverdal
De Muze
Noordwijk
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Willem
Papendrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Warande
Turnhout
Theater de Schalm
Veldhoven
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater De Leest
Waalwijk
C.C. De Schakel
Waregem
Munttheater
Weert
Theater de Kaasfabriek
Wormer
De Poorterij
Zaltbommel
Figi Theater
Zeist
Het Musiater
Zevenaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Hofnar
Aalten
Meervaart
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
De Dillewijn
Ankeveen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Omval
Diemen
Theater RhederArt
Dieren
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parktheater
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
C.C. De Werft
Geel
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Beun
Heiloo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Kulturhus Holten
Holten
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Kom
Nieuwegein
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Pook
Oostknollendam
De Kunstgreep
Oostzaan
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Domijnen
Sittard
Theater Sneek
Sneek
Vestzaktheater
Son
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
C.C. De Schakel
Waregem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. Zundert
Zundert
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Musis
Arnhem
DNK
Assen
Theater De Veste
Delft
De Schakel
Gilze
Meervaart
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Theater De Lievekamp
Oss
AFAS Circustheater
Scheveningen
De Meenthe
Steenwijk
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg De Kring
Roosendaal
vrijdag 20 maart 2020
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Zinin, Nijverdal
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
De Muze, Noordwijk
Barrie Stevens - The Show Must Go On
S.C.C. De Enck, Oirschot
Oldenhermanns - Unsexed
Theater de Bussel, Oosterhout
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Theater De Willem, Papendrecht
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Walhalla, Rotterdam
Marco Lopes - Wees blij
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ali B - Koorts
Theater Sneek, Sneek
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Stoep, Spijkenisse
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Warande, Turnhout
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater de Schalm, Veldhoven
Debby Petter - De liefde voorbij
De Maaspoort, Venlo
Daan Boom
De Maaspoort, Venlo
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Venray, Venray
Enge Buren - BASTA!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater De Leest, Waalwijk
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
C.C. De Schakel, Waregem
The Silent Comedy
Munttheater, Weert
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Poorterij, Zaltbommel
Javier Guzman - Guzmán
Figi Theater, Zeist
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Musiater, Zevenaar
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 21 maart 2020
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Hofnar, Aalten
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Russell Howard - Respite
AFAS Live, Amsterdam
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Dillewijn, Ankeveen
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Cameretten - Finalistentournee
Orpheus, Apeldoorn
Javier Guzman - Guzmán
Posttheater, Arnhem
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Fransche School Culemborg, Culemborg
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Kampanje, Den Helder
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater De Omval, Diemen
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater RhederArt, Dieren
Anuar - EERLIJK
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Marcel Hensema - Alles in de hens
Parktheater, Eindhoven
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
ATLAS Theater, Emmen
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Werft, Geel
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Beun, Heiloo
Enge Buren - BASTA!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Oldenhermanns - Unsexed
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Kulturhus Holten, Holten
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ali B - Koorts
De Harmonie, Leeuwarden
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater de Kom, Nieuwegein
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Het Dorpshuis, Nigtevecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Pook, Oostknollendam
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
De Kunstgreep, Oostzaan
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Domijnen, Sittard
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Sneek, Sneek
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Vestzaktheater, Son
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Daan Boom - De Eerste
Agnietenhof, Tiel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Agnietenhof, Tiel
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Markant Uden, Uden
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Debby Petter - De liefde voorbij
Schouwburg Venray, Venray
Rayen Panday - Trigger
Theater De Leest, Waalwijk
René van Meurs - Hunkert
Junushoff Theater, Wageningen
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
C.C. De Schakel, Waregem
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Zundert, Zundert
zondag 22 maart 2020
Rayen Panday - Trigger
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
Musis, Arnhem
Marcel Hensema - Alles in de hens
DNK, Assen
Buurman en Buurman gaan kamperen
Theater De Veste, Delft
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Schakel, Gilze
maandag 23 maart 2020
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Meervaart, Amsterdam
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
DeLaMar, Amsterdam
Sasha Velour
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Lievekamp, Oss
Fred van Leer - Leer van Fred Live
AFAS Circustheater, Scheveningen
Ronald Goedemondt - Numero Uno
De Meenthe, Steenwijk
Najib Amhali - Waar was ik?
Agnietenhof, Tiel
dinsdag 24 maart 2020
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Meervaart, Amsterdam
Alex Borstein & The Amstergang
Boom Chicago, Amsterdam
Huub Stapel - Het Huwelijk
DeLaMar, Amsterdam
René van Meurs - Hunkert
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater De Veste, Delft
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Grof geschud - Lijmen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Lievekamp, Oss
Debby Petter - De liefde voorbij
Schouwburg De Kring, Roosendaal